Datuve :: Logitech jaunā bezvadu pele G900 ir daudz ātrāka par parasto

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 98

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 98

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech jaunā bezvadu pele G900 ir daudz ātrāka par parasto

Ievietoja: OskarsM @ 2016.04.10 6:00  

logitech

Gadiem ilgi spēļu pasaulē ir valdījis uzskats - ja vēlaties ātru peli spēlēm un bez nekādiem traucējumiem un aiztures, tad noteikti ir vajadzīga pele ar vadu. Taču dažas kompānijas ir izstrādājušas un klajā laidušas bezvadu peles spēlmaņiem, kas ir lieliski piemērotas arī aktīvai spēlēšanai.

Logitech kompānija ir laidusi klajā jaunu spēļu bezvada peli G900 Chaos Spectrum - tā esot krietni ātrāka par parastajām spēļu pelēm. Man bija iespēja iemēģināt šo peli, lai pārliecinātos par Logitech apgalvoto, kā arī pie reizes salīdzinot to ar citām nesen iznākušajām modernajām pelēm, lai saprastu - vai patiesi ir pienācis gals ar vadu aprīkotajām pelēm.

Uz brīdi ignorējot bezvada būtību - G900 ir viena no visvairāk aprīkotajām spēļu pelēm, kādu ir nācies izmantot. Kreisā un labā peles pogas ir apveltītas ar mehāniskiem slēdžiem, kurus ir izgatavojusi Omron ražotāji. To virsma lieliski iekļaujas rokās, piedāvājot konsekventu taustes pieredzi. Savukārt Logitech G900 peles ritināšanas pogas dizains ir viens no maniem iecienītākajiem vairāku gadu garumā. Kreisajā un labajā pusē ir vieta arī divām citām pogām, bet tās vairāk kalpo kā papildinājumi nevis pamata darbībām. Pogas savienojas ar magnēta palīdzību, tādējādi tie var atrasties katra no sevis attiecīgajās pusēs. Turklāt lietotājs var mainīt Logitech Gaming programmas izkārtojumu, kā arī ir divas mazas pogas, kas atrodas starp galvenajām pogām, lai varētu izvēlēties DPI (Dots per inch) režīmus.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāatzīmē, ir peles svars - bezvadu pelēm tā dažreiz ir problēma. Taču G900 ir daudz reiz vieglāks par citām bezvadu pelēm, kas var svērt vairāk pat par 100 gramiem. Piemēram, Razer Ourboros bezvadu pele, kas sver 135 gramus ar visu akumulatoru. Pat M65 Pro ir smagāks par Logitech jaunāko bezvada peli, taču M65 Pro piemīt vairākas iespējas peli padarīt smagāku, ja lietotājs to vēlas - mainot smaguma centru, lai lietotājs to pielāgotu savam spēlēšanas stilam.

logitech

Logitech kompānija veidoja tādu spēļu peles dizainu un struktūru, lai tā būtu ļoti viegla, taču lielākais panākums ir akumulatora izmērs, kas mazākais starp citām bezvadu pelēm. Kompānija apgalvo, ka G900 bezvadu peles akumulators bez atkārtotas uzlādes spēj nodrošināt līdz pat 36 stundu aktīvu darbību.

Lietotājs var 36 stundas izmantot Logitech G900 peli, spēlējot spēles un nepārtraukti pārvietojot peli. Man ir bijusi iespēja iztestēt šo peli 4 dienas, kuru laikā esmu G900 izmantojis dažādiem nolūkiem - gan spēlējot videospēles, gan regulāri izmantojot datoru citām darbībām. Jāpiemin, ka ar Logitech programmu var iespējami maksimāli samazināt enerģijas patēriņu, tādējādi to mūžu var pagarināt.

Bet ķersimies vērsim pie ragiem - šī ir bezvadu spēļu pele, taču kā tā var būt ātrāka par peli ar vadu? Logitech inženieri ir izstrādājuši jaunu RF (radio frekvence) speciāli priekš G900 peles, kas kopā ar visiem peles slēdžiem ļauj tā ievadei (input) reģistrēt dažas milisekundes ātrāk par tradicionālajām pelēm ar vadu. Taču galvenais trūkums ir tas, ka šī tehnoloģija pagaidām piemīt tikai G900. Piedevām tā neatbalsta Bluetooth, un neviena cita ierīce nevar izmantot to pašu uztvērēju.

logitech

Es nevaru pateikt vai ir kāda 5ms atšķirība starp G900 un peli, ko izmantoju kā vadāmību (Corsair M65 Pro RGB), tomēr izskatās, ka to ātrumi ir vienlīdzīgi. Abām pelēm ir DPI sensors ar konfigurējamu profilu. Man ļoti patīk, ka Corsair pelei ir iebūvēta “sniper” poga, kas pārslēdz uz zemāku DPI, proti, mainot peles jūtību, lai noregulētu uz labāku kontroli. Bez tam var iestatīt pielāgotu versiju G900, taču precizitāte ir mats matā līdzīga ar Corsair.

Ja esat savā dzīvē izmantojis bezvadu peli, tad noteikti būsiet pamanījuši, ka tās savienojums mēdz reizēm aizķerties. Tāpēc arī līdz šim nekad nebiju pilnīgi apmierināts ar šāda veida pelēm. Turpretī Logitech vēsta, ka G900 tika konstruēts tā. lai piedāvātu spēcīgāku savienojumu un labāku sekošanu nekā cita pele to piedāvātu. Jāatzīst, ka esmu apmierināts ar Logitech G900 bezvada spēļu peles savienojamību.

Jāpiebilst, ka man uz galda nereti stāv vairāki mobilie telefoni un planšetdatori testēšanas nolūkiem, kas varētu traucēt radio frekvencei un radīt problēmas peles darbībā, tomēr ar Logitech G900 līdz šim neko tādu neesmu novērojis.

logitech

Tādēļ G900 Chaos Spectrum paceļ krietni augstāk latiņu bezvada peles jomā - vismaz manā skatījumā. Taču Jums nāksies par šo prieku arī attiecīgi maksāt - Logitech savas jaunākās bezvadu spēļu peles tirgo par 150 ASV dolāriem. Turklāt ne visi būs apmierināti, ka teju izcilā spēļu pele ar vadu kā Corsair M65 Pro RGB varētu maksāt vairāk par 100 ASV dolāriem. Tomēr, ja Jums ir nepieciešama jaudīga bezvadu pele, tad G900 Chaos Spectrum ir viena no Jums piemērotākajām.

Saistītie raksti