Datuve :: Logitech izziņo jaunu bezvadu peli

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 113

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 113

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech izziņo jaunu bezvadu peli

Ievietoja: Antra_F @ 2011.10.18 00:52  

Logitech bezvadu pelei M525 ir novatorisks mikro precizitātes rullītis, kuram ir vairāk rievu uz vienu milimetru. Tas padara ritināšanu cauri garām tīmekļa lapām ātrāku un vieglāku. Turklāt vairumos datoru peles iebūvētā rullīša noliekšana ļaus jums tīmeklī pārvietoties atpakaļ un uz priekšu tikai ar piesitienu.

“Logitech bezvadu pelei M525 ir ātrāka ritināšana, liecama rullīša naviģēšana un lāzera klases precizitāte, tādejādi pārvietoties tīmeklī ir viegli,” sacīja Logitech Baltijas mazumtirdzniecības vadītājs Eduards Zeps. “Datorpele piedāvā nevainojamu precizitātes, snieguma un ērtību apvienojumu, kas ļauj jums brīvi mijiedarboties ar digitālo pasauli, vietu, kur pavadām aizvien vairāk laika.”

Logitech bezvadu peles M525 izliektā konstrukcija un mīkstās, gumijotās satvēriena vietas piekļaujas jūsu rokai, sniedzot dabisku komfortu, savukārt kompaktais izmērs to ļauj ņemt līdzi jebkur, kur lietojat datoru – mājās, darbā vai jebkur citur. Līdz pat trīs gadu ilgais baterijas darbības laiks, viedais snaudas režīms un ieslēgšanas/ izslēgšanas poga ļauj jums tikpat kā aizmirst par bateriju nomaiņu.

Nelielais Logitech Unifying uztvērējs savienojas ar līdz pat sešām ar Unifying saderīgām ierīcēm ar vienu nelielu uztvērēju, tādejādi jūsu USB pieslēgvieta paliek brīva citām ierīcēm. Savukārt Logitech uzlabotā optiskā tehnoloģija nodrošina lāzera klases precizitāti uz vissarežģītākajām virsmām, tai pat laikā izlietojot mazāk enerģijas, tādejādi jūs iegūstat līdz pat trīs gadu ilgu baterijas darbības laiku.

Cena un pieejamība

Sagaidāms, ka Logitech bezvadu pele M525 Latvijā būs nopērkama jau oktobrī par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 28. Papildu informācijai apmeklējiet www.logitech.com.


Saistītie raksti