Datuve :: Izvēlies savu zīmējumu no Logitech Globālās grafiti kolekcijas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 57

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 57

Datuve.lv video
Top.LV

Izvēlies savu zīmējumu no Logitech Globālās grafiti kolekcijas

Ievietoja: Antra_F @ 2012.06.14 12:14  

Logitech atklāja datorpiederumu kolekciju ar stilīgiem, krāsainiem dizainiem. Šiem piederumiem ir krāsas un raksti, kas apvieno globālās tendences ar vietējo ietekmi, tādejādi varat izvēlēties kombināciju, kas atbilst jūsu personībai.
“Šī Globālā grafiti kolekcija mūsu populārākajiem produktiem piešķir jaunu stilu bez robežām,” sacīja Sofija Le Guena, Logitech datorproduktu vecākā direktore. “Mēs uzmeklējām jaunos dizainerus no visas pasaules, kuriem ir unikāls, tomēr globāls stils un apvienojām dizainus vienā kolekcijā. Šie krāsainie, jaunie dizaini ļauj jums izveidot savu darba vietu, kas atspoguļo jūsu individuālo stilu un radošumu.”

Kolekcijā ir autentiski dizaini, dzīvīgas krāsas un faktūras, kas sajauktas ar sirreāliem zīmējumiem. Katrs dizains ir skaidri atšķirīgs, tomēr tas ir daļa no kolekcijas, tādejādi iegūstat ko tādu, kas ir gan individuāli unikāls, tomēr saistīts ar globālajām tendencēm.Kolekcijā ir krāsu un zīmējumu pārpilnība, taču katram ir kopējs stils, lai ir viegli jaukt un saskaņot piederumus, tai pat laikā saglabājot saistītu stilu. Daži no dizainiem izlaisti ierobežotā skaitā, tādēļ izvēlieties rakstainu peli un saskaņojiet to ar saskanīgiem piederumiem no kolekcijas, lai radītu savu komplektu.Cena un pieejamība

Logitech Globālā grafiti kolekcija piedāvā lielisku stilu par pieņemamu cenu, no €19.99 līdz €29.99, atkarībā no produkta. Sagaidāms, ka jaunie dizaini būs nopērkami no jūnija. Vairāk informācijas meklējiet www.logitech.com vai mūsu emuārā.

Saistītie raksti