Datuve :: Logitech prezentē izgaismoto tastatūra K810

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 107

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 107

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech prezentē izgaismoto tastatūra K810

Ievietoja: Antra_F @ 2012.10.18 18:54  

Logitech papildina tā tastatūru piedāvājumu ar Logitech® Bluetooth® izgaismoto tastatūru K810. Saderīga ar Windows, iOS un Android™ ierīcēm un izkārtojumu, kas paredzēts Windows 8 – šī uzlādējamā tastatūra izmanto Bluetooth, lai savienotos ar līdz pat trijām ierīcēm vienlaicīgi. Tastatūru var „sapārot” ar datoru, planšetdatoru un viedtālruni un starp tiem viegli pārslēgties ar vienu pogu.

“Aizvien vairāk cilvēki ikdienā izmanto vairāk nekā vienu ierīci, un mēs saskatījām iespēju atvieglot darbu ar dažādām ierīcēm ar Logitech Bluetooth izgaismoto tastatūru,” sacīja Logitech viceprezidents Maiks Kulvers. “Šī tastatūra apvieno dizainu un funkcionalitāti, kas ļauj vienlaicīgu savienojumu ar vairākām ierīcēm.”Šī plānā tastatūra, kas izgatavota no pulēta alumīnija, iederēsies pie pārējām ierīcēm, neskatoties vai izmantojat Windows 8 datoru, Apple iPad® vai Android viedtālruni.

Lai tastatūru būtu ērtāk lietot vājā apgaismojumā vai naktī, apgaismojums, kas regulējas automātiski, nodrošina, ka taustiņu simboli vienmēr ir gaiši un viegli salasāmi. Tastatūrai ir tuvuma noteikšanas sensors, kas ieslēdz apgaismojumu, kad tai tuvojas rokas. Tastatūra automātiski aptumšojas vai tās izgaismojums kļūst spilgtāks arī atkarīgā no gaismas daudzuma istabā.Lai vēl vairāk apmierinātu vajadzību pēc ērtībām un produktivitātes, šo tastatūra iespējams uzlādēt no USB pieslēgvietas. Akumulatora darbības ilgums ir 10 dienas (balstoties uz dažādiem lietošanas apstākļiem). Pateicoties vienkārši lietojamajam USB kabelim, varat pat izmantot tastatūru, kamēr tā uzlādējas. Tastatūrai ir ērts ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis, un tās akumulatora
indikators brīdina, kad nepieciešama uzlāde. Logitech Bluetooth izgaismotajai tastatūrai K810 ir specifiski taustiņi, lai ļautu jums viegli pārvietoties pa jauno Windows 8 operētājsistēmu, kas būs pieejama šī mēneša beigās. Piemēram, tastatūras Windows 8 sākuma taustiņš ļauj ātri un vienkārši atgriezties sākumekrānā, savukārt lietotņu pārslēgšanas funkcija ļauj jums ātri pārslēgties starp jūsu atvērtajām lietotnēm.

Saistītie raksti