Datuve :: Logitech iegūst 2012.gada iF produkta dizaina balvu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 94

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 94

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech iegūst 2012.gada iF produkta dizaina balvu

Ievietoja: Antra_F @ 2011.11.29 22:58  

Šodien Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņoja, ka Logitech® bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir godalgota ar prestižo 2012.gada International Forum Design (iF) balvu par izcilību plaša patēriņa produkta dizainā. Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 bija viens no gandrīz 3 000 iesniegtajiem darbiem datortehnikas kategorijā un ieguva prestižo godalgu.

“Esam pagodināti par faktu, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir novērtēta ar iF produkta dizaina balvu,” sacīja Thibaud Nolf, Logitech tastatūru produktu vadītājs Eiropā. “Mēs izstrādājam novatoriskus produktus, ko cilvēki var lietot arī ikdienā. iF žūrijas atzinība ir ne tikai novērtējums grūtajam darbam, ko esam ieguldījuši šī produkta radīšanā, bet arī Logitech jaunradei vispār.”

Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750

Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 darbojas ar istabā esošo apgaismojumu – nav pat vajadzīga tieša saules gaisma – tādejādi nekad nebūs jāmaina baterijas. Uzlādēta, K750 spēja darboties līdz pat trijiem mēnešiem pilnīgā tumsā. Apvienojot labāko no tradicionālajām tastatūrām, klēpjdatoriem un īpašo Logitech ieliekto taustiņu virsmas konstrukciju, jūs iegūstat ātrāku, klusāku un stundām ilgu ērtu rakstīšanu. Bez polivinilhlorīda un pilnībā pārstrādājamā iepakojumā, šī tastatūra ir veidota, lai samazinātu līdz minimumam tās ietekmi uz vidi. Tagad nopērkama arī Logitech bezvadu tastatūras ar saules baterijām K750 versija Mac datoriem; informāciju par abām meklējiet Logitech.com

Par iF dizaina balvu

Jau 58 gadus iF produkta dizaina balva ir starptautiski atzīts apzīmējums godalgu ieguvušam dizainam un iF zīmols ir kļuvis par simbolu izciliem sasniegumiem dizainā. iF dizaina balvu uzrauga International Forum Design, un tas tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem dizaina konkursiem pasaulē ar gandrīz 2 000 pieteikumu no vairāk nekā 30 valstīm katru gadu. iF ir pārstāvēts Hannoverē un Minhenē (Vācijā), Taivanā, Korejā un Brazīlijā.

Saistītie raksti