Datuve :: Apple, iespējams, ieguldīs 1 miljardu ASV dolāru Sharp LCD ražotnē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 30

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 30

Datuve.lv video
Top.LV

Apple, iespējams, ieguldīs 1 miljardu ASV dolāru Sharp LCD ražotnē

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.22 11:19  

Lai nodrošinātu stabilu LCD displeju piegādi iPhone un iPad ražošanai, Apple, iespējams, Japānas uzņēmumā Sharp ieguldīs summu, kas varētu sasniegt 1 miljardu ASV dolāru. Reuters ziņo, ka Apple meklē jaunas sadarbības iespējas ar ražotājiem, jo uzņēmuma attiecības ar Samsung tiesu darbu dēļ var pasliktināties.

MF Global FXA Securities analītiķis Deivids Rubenšteins iespēju, ka Apple investēs Sharp Kamejamas ražotnē, uzskata par ļoti ticamu un atzīmē, ka šādam pavērsienam būtu ļoti laba ietekme uz Sharp rentabilitāti. Savukārt Japānas Tirdzniecības ministrijas Industriālās revitalizācijas nodaļas vadītājs Šuzo Takada piebilst: "Šāds ieguldījums varētu veicināt turpmāku attiecību veidošanu starp Apple un tādiem ražotājiem kā Sharp un Toshiba. Tas būtu ļoti veiksmīgs pavērsiens Japānas rūpniecībā."


Šī ziņa ir loģisks turpinājums paziņojumam, ka iPad 3 kavēsies, sakarā ar vājo Retina displeju piegādi no Samsung un LG Display. Tā kā Apple attiecības ar Samsung pasliktinās, ražotāji Japānā, piemēram, Elpida Memory un Toshiba cer uz lieliem pasūtījumiem no tehnikas giganta.

Šī gada jūnijā Sharp paziņoja, ka vienā no galvenajām TV displeju ražotnēm mainīs darbības virzienu, pievēršoties nelielu un vidēja izmēra displeju (viedtālruņiem un planšetdatoriem) ražošanai.

TechSpot

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Evers @ 2011.08.22 11:23

Kas i ko? Samsungs dēļ Apple cūcīgās uzvedības vairs negrib displejus piegādāt? :) Tātad nākamie Apple produkti būs ar sūdīgākiem displejiem, nav noslēpums, ka Samsung displeju jomā ir stabils līderis.

Vajadzēja padomāt pirms kvankšķēt.

#2 karuuzo @ 2011.08.22 13:50

Gan jau ka tas kašķis sākās ātrāk un tiesu darbi jau ir tikai sekas. Zamzungs gan jau ka ar negrib savu tirgus daļu dalīt.

m