Datuve :: Facebook sociālajā tīklā varēs iejusties narkodīlera lomā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

Facebook sociālajā tīklā varēs iejusties narkodīlera lomā

Ievietoja: Andrei @ 2011.07.12 01:52  

Spēles FarmVille piekritējiem, kuri ir noguruši no kukurūzas un sojas pupiņu audzēšanas, ir parādījusies jauna izklaide - spēle Weeds Social Club.

Spēles uzdevums, kas radīta uz Weeds televīzijas seriāla pamata, ir audzēt, pārdot un pirkt dažādus marihuānas veidus. Par nopelnītajiem „narkodolāriem” var pirkt bongus, televizorus un citus priekšmetus. Spēlēt Weeds var gan ar visiem Facebook dalībniekiem, gan tikai ar saviem draugiem. Tāpat kā citās populārās Facebook spēlēs, lietotāji varēs tērēt īstu naudu virtuālās valūtas pirkšanai.

Pilna spēles versija tiks palaista šī gada augustā, raksta The Huffington Post. Pēc Weeds izstrādātāju pārstāvju vārdiem, spēle nepārkāpj sociālā tīkla noteikumus un tika apstiprināta Facebook, jo tajā nav redzamas narkotiku lietošanas ainas.Tā nav pirmā sociālā spēle Facebook, kura pārvērš mājas lapas lietotājus par narkodīleriem. Dažus gadus atpakaļ Zynga (FarmVille un CityVille izstrādātājs) izlaida Dope Wars, kurā spēlētāji var pārdot kokaīnu, LSD, heroīnu un marihuānu.

Kā avots izmantotas The Huffington Post un insidesocialgames.com.

Saistītie raksti