Datuve :: Apple uzlabojuši iMac datoru līniju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 95

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 95

Datuve.lv video
Top.LV

Apple uzlabojuši iMac datoru līniju

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.05.05 13:46  

Kad runa ir par Apple produktu klāstu, iMac datoru līnija bieži vien nepiesaista tādu uzmanību kā Apple „populārākie” produkti – iPhone viedtālruņi, iPad planšetdatori vai MacBook klēpjdatori. Taču Apple joprojām paļaujas uz iMac saimi un paziņojuši par datoru līnijas uzlabošanu ar Sandy Bridge procesoriem un Thunderbolt I/O tehnoloģiju.

Pirmkārt, visi iMac saimes locekļi tagad ir aprīkoti ar Intel jaunākajiem četru kodolu procesoriem. Lētākie modeļi tikuši pie i5 procesoriem, taču tiek piedāvāti arī 21,5” un 27” modeļi ar i7 procesoriem.

Apple patīk padižoties ar skaitļiem ik reizi, kad tiek atjaunota kāda produktu līnija un jaunie iMac nav izņēmums. Uzņēmums ziņo, ka jaunajiem iMac datoriem ir par 70 procentiem uzlabota kopējā veiktspēja, savukārt grafiskā veiktspēja esot trīs reizes labāka nekā iepriekš.


Otrais lielais jaunums iMac saimes datoros ir Thunderbolt I/O (ievadizvades) tehnoloģija, kas pirmo reizi parādījās atjaunotajos MacBook Pro klēpjdatoros. Thunderbolt nodrošina divus divvirzienu datu kanālus ar 10Gbps maksimālo datu pārraides ātrumu. Apple iMac 21,5” modelim ir viens Thunderbolt ports, savukārt 27” modelim – divi.

„Mūsu klientiem patīk iMac alumīnija korpuss, izcilais displejs un all-in-one dizains,” stāsta Fils Šillers no Apple. „Nākamās paaudzes četru kodolu procesori, jaudīgi grafiskie risinājumi, Thunderbolt tehnoloģija un FaceTime HD kamera padara pasaulē labāko galddatoru vēl labāku.”

Apple iMac 21,5” modelis ar pamata komplektāciju (2,5GHz Core i5 procesoru, AMD Radeon HD 6750M GPU un 500GB HDD) maksā 1200 ASV dolārus, savukārt 27” modelis ar pamata komplektāciju (2,7GHz Core i5 procesoru, AMD Radeon HD 6770M GPU un 1TB HDD) – 1700 ASV dolārus.

DailyTech

Saistītie raksti