Datuve :: Facebook aizlieguši ķīniešiem pārdot Cukerberga figūriņas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 63

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 63

Datuve.lv video
Top.LV

Facebook aizlieguši ķīniešiem pārdot Cukerberga figūriņas

Ievietoja: Andrei @ 2011.03.21 00:45  

Sociālais tīkls Facebook apsūdz autortiesību pārkāpumā ķīniešu tehnoblogu M.I.C. Gadget, kas uzsāka Marka Cukerberga plastmasas figūriņu tirdzniecību.

Sociālais tīkls Facebook aizliedza ķīniešu tehnoblogam M.I.C. Gadget pārdot internetā plastmasas figūriņas, kuras attēlo Facebook dibinātāju Marku Cukerbergu. 18 cm augstās suvenīru figūriņas parādījās pārdošanā online veikalā M.I.C. Gadget un maksāja $69,90.

Pēc nedēļas bloga autori paziņoja, ka saņēmuši vēstuli no juridiskās firmas, kura pārstāv Facebook intereses Ķīnā. Vēstulē M.I.C. Gadget tika apsūdzēti Facebook autortiesību pārkāpšanā un sociālajam tīklam piederošo tirdzniecības marku nelikumīgā izmantošanā. Juristi pieprasīja pārtraukt Cukerberga figūriņu ražošanu un tirdzniecību, iznīcināt visus figūriņu krājumus un izņemt to fotogrāfijas no mājas lapas.Tas tika izpildīts, bet tikai daļēji. Figūriņas tika izņemtas no pārdošanas, tomēr tās fotogrāfijas blogā vēl joprojām ir pieejamas. Nedēļas laikā ķīnieši spēja pārdot apmēram 300 figūriņas. CrunchGear ziņo, ka februārī M.I.C. Gadget mēģināja laist pārdošanā Stīva Džobsa figūriņu, bet bija spiests atteikties no šīs idejas Apple iejaukšanās dēļ.

Kā avots izmantotas CrunchGear un micgadget.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 --> @ 2011.03.21 17:43

sviests,es tādu sūdu nekad nepirktu,...

#3 M.I.C. Gadget @ 2011.03.21 20:21

M.I.C. Gadget rocks!