Datuve :: Warner Bros. ierīkojuši kinoteātri Facebook tīklā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

Warner Bros. ierīkojuši kinoteātri Facebook tīklā

Ievietoja: Andrei @ 2011.03.10 14:18  

Kompānija Warner Bros. atklājusi online kinoteātri lielākajā sociālajā tīklā Facebook. Resursa lietotāji varēja, samaksājot 3 dolārus, noskatīties filmu “Tumšais bruņinieks”, bet serviss bija pieejams mājas lapā The Dark Knight.

Skatīšanās minimālā cena bija 3 dolāri, maksimālā - 30 dolāri: par šo naudu lietotājs varēja paņemt filmu “nomā” uz divām diennaktīm, kuru laikā varēja skatīties to neierobežotā daudzumā.

“Tumšā bruņinieka” demonstrēšana ir kļuvusi par pirmā kopīgā Facebook un Warner Bros. projekta pirmizrādi. Gaidāms, ka nākotnē kinokompānija rādīs lietotājiem arī citas pašu uzņemtās filmas. Šis eksperiments, labākajās amerikāņu servisa tradīcijās, bija pieejams tikai lietotājiem no ASV. Nākotnē serviss tiks atvērts arī citu valstu iedzīvotājiem.Eksperti atzīmē, ka sociālā tīkla, kura lietotāju skaits pārsniedza 600 milj.cilvēku, un vienas no slavenākajām kinokompānijām kopīgs projekts var būtiski pasliktināt videoresursu, tādu kā Netflix un Hulu, biznesu, ziņo Mashable.

No otras puses, nav skaidrs, kāpēc ir jāpērk filma “vienai skatīšanai”, ja to var bezmaksas lejupielādēt no torentiem. Reālā kinoteātra apmeklējums vismaz var iepriecināt ar lielo ekrānu un iemeslu jauniem kontaktiem.

Kā avots izmantota Mashable.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 steam user @ 2011.03.13 13:11

"ja to var bezmaksas lejupielādēt no torentiem"
Psc runā tā it kā tas būtu legāli :D:D
Varbūt mūsu sūdainajā LV var ka4ātu visu no visurienes un neparko nesatraukties, taču ir valstis kur pirātisma kontrole ir pavisam citā līmenī...

#2 qweris @ 2011.03.14 14:47

Ja Latvijā kāds sāks kontrolēt ko es lejuplādēju, es maksāšu "kaimiņam pirātam", lai viņš vajadzīgo torrentu novelk un iekopē man flešiņā.