Datuve :: Paroles no iPhone 4 tiek izvilktas 6 minūšu laikā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 120

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 120

Datuve.lv video
Top.LV

Paroles no iPhone 4 tiek izvilktas 6 minūšu laikā

Ievietoja: Andrei @ 2011.02.16 12:10  

Pētnieki no Fraunhofera Institūta par informācijas tehnoloģijas drošību noskaidroja, ka Apple kompānijas viedtelefonu paroles netiek aizsargātas tā kā tas ir nepieciešams.

Lietotājs nevar būt pārliecināts par savu datu drošību ja ierīce tiek nozagta, neatkarīgi no iOS versijas vai bloķēšanas. Dažādu servisu paroles pieejas iegūšanai iPhone zaglim pietiek ar 6 minūtēm. Pēc pētnieku domām, tas ļauj ļaundarim, kas ieguvis fizisku pieeju iPhone, ātri nolasīt visas paroles un nolikt ierīci vietā, tādējādi upuris neko nenojautīs.

Viņi apgalvo, ka lietotāja paroles atklāšana, ar kura palīdzību notiek ierīces datu kodēšana iPhone, nav nepieciešama.Lietotājiem, kuri atklāja sava iPhone pazušanu, vācu pētnieki iesaka nekavējoties nomainīt visas paroles. Pirmkārt ir jānomaina pasta kastīšu paroles, kuras tiek izmantotas reģistrējoties dažādās mājas lapās - bieži pieeja pastam ļauj atjaunot paroli uzskaites ierakstiem mājas lapā, ko var izmantot zaglis.

Kā avots izmantota cnet.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Andrejsli WWW @ 2011.02.17 18:21

Vajadzētu programmu, kura sargā visas telefona izmantotās paroles, pirms nav ievadīta parole šai pašai programmai.

#2 gg @ 2011.02.18 10:15

un tad vēl vajadzētu programmu, kas sargā programmu, kura "sargā visas telefona izmantotās paroles, pirms nav ievadīta parole šai pašai programmai... " utt