Profesionālie tulkošanas pakalpojumi. 5
Pardod: MSI GeForce RTX 2080ti gaming X TRIO Graphic Card 1
Vēlos piedāvāt darbu online. 0
OCTA termiņš 13
Ka sauc Pasaules dalu kura dzivojam 4
google 1
Taustiņu funkcijas izmainīšana 2
Torrent 1
Cik maksā šodien kārtigs Gamer PC? 4
ESET izlaiž 2017.gada produktu izdevumus 23
VIAPLAY: Video tiešsaistē skatās 70% Latvijas iedzīvotāju 21
Katrā desmitajā datorā joprojām izmanto Windows XP 2
Google tuvākajā laikā atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja 2
Acer ievieš nozares pirmo ieliekto monitoru ar acu izsekošanas funkcionalitāti 4
Adobe laiž klajā ārkārtas atjauninājumu 3
Tests: Cik precīzs ir "lēta gala" velo spidometrs? 3
Leģendārie telefoni – Nokia 3310 un citi 3
Puisis iziet Super Mario spēli mazāk kā piecu minūšu laikā un labo pasaules rekordu 2
Līdz 29.jūlijam atjaunini savu Windows bez maksas! 3
Kā uzlabot televizora skaņu? 2
Programma, ar kuras palīdzību fotogrāfijas pārveidot .gif formātā 1
Aproce, kas sastāv no 25 instrumentiem 1
Trīs padomi televizora izvēlei 2
Windows 7 ēra tuvojas noslēgumam, Microsoft koncentrējas uz Windows 10 1
Lietotāji online: 357
Reģistrētie lietotāji online: 0
Viesi online: 357
14.decembra pēcpusdienā neatkarīgā izpētes kompānija NSS Labs laida klajā savu ceturto pārskatu par interneta pārlūku apdraudējumu, kā arī izvērtēja pārlūku drošumu. Microsoft Internet Explorer 9 pētījumā atzīts par drošāko interneta pārlūku attiecībā uz aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, kas izmanto sociālās inženierijas metodes. Par otru drošāko pārlūku atzīts Internet Explorer 8, abi pārlūki uzrāda ievērojami labākus rezultātus kā citi populārākie pārlūki.
Internet Explorer 9 uzrāda 99% rezultātu kaitniecisku programmu bloķēšanā, Internet Explorer 8 – 90% - tas ir gandrīz 5 reizes labāks rezultāts, nekā nākošajam drošākajam pārlūkam – Firefox 3.6.
„Kad tuvs draugs atsūta tev saiti ar „pāris lieliskām bildēm”, tu taču uzreiz neiedomājies, ka draugs tev atsūtījis kādu vīrusu, kas sabojās tavu datoru vai ne? Bet tieši šādus uzticēšanās instinktus šobrīd aktīvi izmanto vīrusu radītāji,” skaidro Aleksandrs Golods (Aleksandras Golod), Windows biznesa grupas vadītājs Baltijā. „Internet Explorer 9 ir veidots tā, lai būtu visdrošākais pārlūks, jo tam ir iebūvētas pamatīgas drošības un privātuma un tehnoloģijas, balstoties uz industrijā vadošajiem iepriekšējā pārlūka Internet Explorer 8 drošības risinājumiem, tostarp, SmartScreen Filter, Cross-Site Scripting protection, Click Jacking protection, Protected Mode u.c. Šīs jaunās īpašības ļauj cilvēkiem uzticēties tam, ka viņi var droši darboties tiešsaistē.”
„Interneta pārlūkprogrammas līdz ar mobilajām ierīcēm ir visgrūtāk aizsargājamais punkts uzņēmuma vidē, jo tā ir viena no visplašāk izmantotajām programmām, un arī risku ir visvairāk. To apliecina ievainojamību skaita pieaugums pārlūkprogrammās. Tāpēc uzņēmumā noteikti vajadzētu definēt pārlūku izmantošanas drošības politiku, tostarp, rūpēties par pārlūka konfigurāciju, par lietotājiem pieejamo lapu sarakstu, lietot tikai jaunākās pārlūku versijas u.c.,” iesaka Gatis Gailis, DPA infrastruktūras risinājumu daļas vadītājs. "Internet Explorer iebūvētās drošības tehnoloģijas tiešām nodrošina augstu aizsardzības pakāpi, protams, ja tās ir aktivizētas," papildina G.Gailis.
Microsoft Security Intelligence Report konstatēts, ka 2010.gadā pirmo reizi vēsturē interneta pārlūku ievainojamību skaits ir pārsniedzis operētājsistēmu ievainojamību skaitu. Šāda pieauguma tendence aizsākās jau 2008. gadā.
Operētājsistēmu, pārlūku un ievainojamību skaits: 2006.gada 2.pusgads – 2010.gada 1.pusgads
Internet Explorer ir bloķējis 1,2 miljardus dažādu ļaunprātīgu uzbrukumu, un turpina katru dienu atvairīt 3 līdz 5 miljonus uzbrukumu.
Lejupielādēt un izmēģināt Internet Explorer 9 Beta var: http://www.beautyoftheweb.com/?fbid=ReG4hr2k8CJ.
NSS Labs pētījums: http://www.nsslabs.com/research/endpoint-security/browser-security/
Microsoft Security Intelligence Report: http://www.microsoft.com/security/sir/keyfindings/default.aspx#section…
Sociālās inženierijas metodes ir lietotāju ķeršana "uz muļķi" un programmai ar īpašiem drošības nopelniem tur nav ko lepoties, ja neskaita to, ka IE var lepoties ar vislielāko "Are you sure?" paziņojumiem skaitu.
Vai "neatkarīgie eksperti" ir novērtējuši, kā ir ar drošības caurumiem, ļauna Javascript koda u.tml. drošības lietām, kas ir programmas pārziņā?
Zinām tādu aizsardzību. Aizliedzam visu un esam baigi kruti. Tas nav drošākais, bet aprobežotākais pārlūks. Drošība nenozīmē, ka kaut kas nestrādā, bet, ka atpazīst tik tiešām kaitniecisku darbību. Atslēdzam javascript un download jebkuram browzerim un iegūsim vēl drošāku :)
m
Muahahaha :D!
Tas ir peec taa pasha principa, kaa vinji saliidzina sevi ar Linux vai peec taa principa, kaa vinji, standartus ievieshot, uzpeerk komitejas?
Izskatās jau jaunie eksploderi diez gan pienjemami un nebremzee jau arii vairs iipashi, bet shitaads apgalvojums no vinju puses ir par aatru izteikts.
Nu ja ie paliktu draudzīgāks lietotājiem un web lapu izstrādātājiem, es to lietotu. Pagaidām atturēšos, pat ja drošības rezultāts būs 120%.
Tāds ausīs spraužamo batonu raksts sen nebija lasīts. Jums vēl kāda anekdote krājumā? :D
Inspektors Caps, runa ir par to kaa vinja aizsargaa lietotaaju pret ljaunpraatiigu programmatuuru, kas izmanto sociaalaas inzhenierijas metodes nevis par to cik aatri exploiti ir sapachoti, dauns ibio. :>
tavs tab stackings ir pilniigi useless, kaadam daunim jaabuut lau tureetu 101 tabu valjaa par bookmarkiem dzirdeejis neesi?
#9 idiots johaidī 5 gadu laikā neviens operas izraisīts vīruss, eksploits, hijack vtml nav atklājies, pietam pēdējos 2 gadus vispār atteicos no antivīrusa, pa cik man ir taisnas rokas, lai ar to tiktu galā un es neapmeklēju googlē Blonde teens naughty
bobobob rakstīja:
un es neapmeklēju googlē Blonde teens naughty
Es ar FF ar AB/NS apmeklēju un neviena vīrusa... žoperisi kā vienmēr apdalīti. utji utji
dēļ tā ka nav porna nikni kā vaukšķi reklamē savu mēslu pārlūku. :>
var redzeet taapeec, jau tev spiediens spiezh uz smadzeneem... ej nolaid
Ziemassvētku batons.