Datuve :: Samsung klientiem Latvijā tehniskais atbalsts pieejams arī interneta vietnē Facebook

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 45

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 45

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung klientiem Latvijā tehniskais atbalsts pieejams arī interneta vietnē Facebook

Ievietoja: Antra_F @ 2012.06.27 17:23  

Samsung Electronics ir pirmais tehnoloģiju uzņēmums, kas saviem klientiem Latvijā radījis jaunu tehniskā atbalsta aplikāciju sociālo tīklu vidē. Tagad ikvienam interneta vietnes Facebook lietotājam ir iespēja tiešsaistē ātri un ērti saņemt pieredzējušu ekspertu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par Samsung produktiem.

Samsung atbalsta aplikācija ir pieejama Samsung Latvija oficiālās Facebook lapas sadaļā Jautā mums. Tā ir ērta un viegli pārskatāma, turklāt katrai no produktu grupām – mobilās ierīces, TV, audio, video, foto, datortehnika un sadzīves tehnika – ir izveidotas atsevišķas sadaļas. Facebook aplikācijas lietotāji var uzdot interesējošo jautājumu Samsung tehnoloģiju ekspertiem, iepazīties ar citu Facebook lietotāju iepriekš uzdotajiem jautājumiem un saņemtajām atbildēm, kā arī iesaistīties diskusijā un dalīties ar savu pieredzi.

Aplikācijas informatīvajā sadaļā lietotāji var iegūt arī noderīgu informāciju par jaunākajiem Samsung produktu sistēmu atjauninājumiem, turklāt tā regulāri tiks papildināta ar dažādiem padomiem, piemēram, kā izmantot jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.

Jaunā aplikācija Samsung klientiem Latvijā ir pieejama interneta vietnē http://www.facebook.com/samsunglv. Līdzīgas aplikācijas ir izstrādātas arī Samsung klientiem Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Cincelnetti WWW @ 2012.06.28 11:39

Kāds atbalsts? Klusēšana un neatbildēšana par Samsung brāķiem tāpat kā e-pastā?