Datuve :: Lattelecom izstrādājis unikālu, mākoņos bāzētu personāla vadīšanas pakalpojumu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 148

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 148

Datuve.lv video
Top.LV

Lattelecom izstrādājis unikālu, mākoņos bāzētu personāla vadīšanas pakalpojumu

Ievietoja: Antra_F @ 2012.03.29 23:57  

Lattelecom ir izstrādājis tehnoloģiski inovatīvu un eksportspējīgu personāla vadības pakalpojumu people in, kuru plānots piedāvāt Latvijas uzņēmumiem un arī eksportēt uz ārvalstīm.

People in ir personāla vadības pakalpojums, kas nodrošina plašas iespējas visiem uzņēmuma darbiniekiem, jo pakalpojuma ietvaros tiek piedāvāta ērta, uz pašapkalpošanās principiem balstīta darba vide, kas veido vienotu uzņēmuma ekosistēmu.

„People in ambīcijas ir izaicinošas, jo jau šajā gadā plānojam to piedāvāt Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, atbalstot katras valsts valodu un likumdošanu. Savukārt, turpinot attīstību, 2013.–2014. gadā people in pakalpojums būs pieejams arī ārpus Baltijas valstīm,” norāda Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis

Jaunais pakalpojums uzņēmumiem nodrošina būtisku ietaupījumu, jo people in ir ārpakalpojums, kas atrodas mākonī, un klienti norēķināsies tikai par notikušajām transakcijām. Tas nozīmē, ka uzņēmumam nebūs jāuztur IT saimniecība savā uzņēmumā, jo par to rūpēsies Lattelecom.

„Lai uzņēmumu vadība varētu vairāk laika veltīt stratēģisko mērķu sasniegšanai un kompetenču attīstībai, veidojot motivētu, inovatīvu un mērķtiecīgu komandu, arī personāla vadībā ir būtiski izmantot jaunākās tehnoloģiju iespējas,” uzsver Eva Selga Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas prezidente, atzinīgi novērtējot jaunāko tehnoloģiju ienākšanu personāla vadības jomā un parādot, ka personāla vadība var būt arī bizness.

People in pamata versijā ir iekļauti Personāla lietvedības, Algu aprēķina un Labumu vadības pakalpojumi.

Turpinot people in pakalpojuma attīstību, tajā tiks iekļauti Darbinieka attīstības vadības, Darba izpildes vadības, Vakanču vadības, e-apmācību, kā arī citi pakalpojumi, kas ļaus personāla vadības procesus uzņēmumos organizēt krietni efektīvāk un gandrīz pilnībā automatizēti.

Balstoties uz labāko praksi darbinieku bonusu vadības jomā Skandināvijā, Vācijā un Lielbritānijā, Lattelecom ir izstrādājis un ieviesis ne tikai ērtu darba devēja nodrošinātu Labumu vadības rīku, bet arī unikālu norēķinu karšu risinājumu. Šāds risinājums kopš šī gada sākuma darbojas arī pašā Lattelecom grupā.

Labumu vadība ir unikāls risinājums, kas pašapkalpošanās vidē ļauj darbiniekam pašam izvēlēties un sakomplektēt dažādus bonusus, ko darba devējs papildus darba algai nodrošina saviem darbiniekiem, piemēram, veselības apdrošināšana, transporta izmaksas, sporta un rehabilitācijas iespējas u.c. Savukārt, lai ērti norēķinātos ar dažādajiem piegādātājiem par izvēlētajiem pakalpojumiem, darbiniekiem tiek piešķirtas īpašas norēķinu kartes.


Lattelecom Diena ir ikgadējā Lattelecom konference, kas dod iespēju korporatīvajiem klientiem iepazīties ar jaunākajiem Lattelecom grupas pakalpojumiem un risinājumiem. Konferencē ir pārstāvēti visi Lattelecom grupas uzņēmumi, lai Lattelecom klienti būtu pirmie, kas uzzina jaunumus un saprot, kurš tehnoloģiju risinājumus palīdzēs labāk sasniegt rezultātu un paaugstināt darba produktivitāti.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Svilpītis Maziņais @ 2012.03.30 11:50

Būs pa dārgo, cik pazīstu LTC