Datuve :: Lattelecom papildina Interaktīvās TV video nomu ar Avārijas brigādes multfilmām

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Lattelecom papildina Interaktīvās TV video nomu ar Avārijas brigādes multfilmām

Ievietoja: Antra_F @ 2011.11.22 14:16  

Lattelecom ir papildinājis Interaktīvās TV video nomu ar populārajiem latviešu multfilmu seriāliem – Avārijas brigāde, Munks un Lemijs, Zvēri un Rezgalības, kā arī citām leļļu filmām, kas tapušas filmu studijā Animācijas brigāde.

Lattelecom ir papildinājis Interaktīvās TV video nomu ar populārajiem latviešu multfilmu seriāliem – Avārijas brigāde, Munks un Lemijs, Zvēri un Rezgalības, kā arī citām leļļu filmām, kas tapušas filmu studijā Animācijas brigāde.

Lattelecom rūpējas arī par mazajiem skatītājiem, tādēļ Interaktīvās TV video nomā turpmāk būs pieejamas arī sirsnīgās leļļu animācijas filmas, no kurām vairākas guvušas plašu atzinību arī citur pasaulē. Piemēram, Filma “Lidojam” no seriāla Munks un Lemijs 1995. gadā Berlīnes filmu festivālā ieguva galveno balvu – Kristāla lāci, bet 1996. gadā - Latvijas kino skates galveno balvu - "Lielais Kristaps".

„Latviešiem ir daudz kino meistardarbu. Tās ir ne tikai tautā iemīļotas kinofilmas, bet arī izcilas multfilmas, kuru vērtība ar gadiem tikai pieaug. Tāpēc priecājos, ka mums ir iespēja tās piedāvāt plašākai publikai, kas nu šīs filmiņas varēs skatīties jebkurā laikā,” stāsta Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

Lattelecom Interaktīvā TV ir šobrīd ir pats progresīvākais televīzijas pakalpojums Latvijā, kas nodrošina plašu interaktivitāti un iespējas skatītājam pašam kontrolēt, ko un kad skatīties.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Janex22 @ 2011.11.23 09:00

Kā nav kauna to saukt par video nomu?
Kāds ir skatījies kas tur atrodams - pārdesmit vecu, sen nodrillētu filmu ...
Dumam jābūt lai maksātu naudu par tām ... pils internets, kačā cik gribi ...
Ja nomā būtu pašas jaunākās filmas, tjipa kuras vēl tikai skreenerī var nokačāt vai vispār vēl nevar, tad jā, tad kaut ko iepiķotu un noskatītos ...

#2 Andron Mc @ 2011.11.24 02:14

Vairāk drazas vairāk mietpilsoņiem.
Vel gan nianse, tagad pa Cartoon network rāda vel lielāku šizu. Ja man būtu bērni - viņi TV neskatītos. Ja nu tikai vecos Johnu Quest un Thundar muljtjikus no 70-to gadu beigām. Nu pogodji, un ko tādu, bet nekādus spondžbobus un citu pajolzombju sūdus!
Nau jau nekas tāds bērnus saistoš pa TV, kas vienlaicīgi būtu arī (daudzmaz) izglītojošs.