Datuve :: Lielbritānijas valdība nobloķēs lietotāju-ekstrēmistu uzskaites ierakstus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 108

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 108

Datuve.lv video
Top.LV

Lielbritānijas valdība nobloķēs lietotāju-ekstrēmistu uzskaites ierakstus

Ievietoja: Andrei @ 2011.08.30 23:56  

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons aicināja Facebook un Twitter sociālos tīklus, kā arī kompāniju RIM, nobloķēt lietotāju uzskaites ierakstus, kuri provocē nemierus Anglijā, publicējot ekstrēmistiskos ziņojumus.

Daži cilvēki jau tika arestēti par provokatīvu ziņojumu publicēšanu Facebook sociālajā tīklā. Valdība mēģina izstrādāt shēmu, kura palīdzēs apturēt demonstrantu komunikāciju sociālajos tīklos un komunikāciju ar BlackBerry ziņojumu sūtīšanas palīdzību.Kompānija RIM jau agrāk ziņoja par savu gatavību palīdzēt valdībai, pēc tam kompānijas blogs tika uzlauzts. Twitter sociālā tīkla pārstāvji paziņoja, ka viņi „būs priecīgi apspriest” iespējamos iedarbības veidus uz ekstrēmistiem. Facebook darbinieki atzīmēja, ka viņi aktīvi dzēš ekstrēmistiska satura ziņojumus no sociālā tīkla, un „gaida” tikšanos ar valdību.

Lielbritānijas pastāvošā likumdošana ļauj kompānijām nodot lietotāju personīgos datus valdībai. Piemēram, saskaņā ar likumdošanu, kompānija RIM var paziņot policijai par to, ka viens no abonentiem, kas atrodas protestu akciju norises rajonā, sūtīja vairākus ziņojumus ar BlackBerry palīdzību. Policija, savukārt, var saņemt orderi, kas ļaus kompānijai atklāt ziņojumu saturu.

Kā avots izmantota inagist.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 karuuzo @ 2011.08.31 13:51

Viņi tak cīnās pret slikto varu. Kur ANO skatās? Jāsāk bumbot sliktās valdības sliktos policistus un armiju

m