Datuve :: Samsung prezentē jaunu klēpjdatoru sēriju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung prezentē jaunu klēpjdatoru sēriju

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.07.07 09:43  

Samsung Electronics, globālais digitālo mediju un digitālās konverģences tehnoloģiju līderis, laidis klajā jauno Series 3 300V klēpjdatoru, kas apveltīts ar modernu premium stila dizainu ar vairākām košu krāsu variācijām un izturīgu bateriju.

Klēpjdators ir aprīkots ar otrās paaudzes Intel Core i7/i5/i3 procesoru, Windows 7 Professional operētājsistēmu un jaunākās paaudzes NVIDIA GeForce grafisko karti, kas ļauj tā lietotājiem pastāvīgi atrasties tiešsaistē, socializējoties un izbaudot labākās izklaides iespējas. Pateicoties Samsung Fast Start tehnoloģijai, Series 3 300V klēpjdators no miega režīma pamostas pāris sekunžu laikā, ļaujot ātri un bez jebkādas piepūles turpināt iesākto darbu vai komunikāciju ar draugiem.


“Series 3 300V klēpjdators ir radīts studentiem un jaunajai paaudzei, kas vēlas klēpjdatoru, kurš darbotos iespējami ilgāk un jaudīgāk, bet vienlaikus arī labi izskatītos,” sacīja Samsung Electronics IT risinājumu biznesa nodaļas vecākais viceprezidents Kjuho Ūms (Kyuho Uhm).

Series 3 300V klēpjdatoram ir šaura ekrāna apmale, kas ir pat šaurāka par vienu pirkstu (par 55-60% šaurāka nekā iepriekšējiem modeļiem). Klēpjdators ir mazāks un vieglāks, taču tā ekrāna izmērs nav samazināts, līdz ar ko to var paņemt līdzi, lai arī kurp jūs dotos, un strādāt vai izklaidēties pie klēpjdatora ekrāna pierastā izmēra. Klēpjdators ir pieejams oranžā (Vital Orange), rozā (Raspberry Pink), zilā (Alaska Blue), melnā (Mock Black), pelēkā (Smoky Silver) un sudrabotā (Snow Silver) krāsās.


Pateicoties Samsung novatoriskajai Fast Start tehnoloģijai, klēpjdators ieslēdzas dažu sekunžu laikā kopš ekrāna atvēršanas vai ieslēgšanas pogas nospiešanas brīža. 300V klēpjdatoram ir divi komplektācijas veidi – ar glancētu vai arī matētu neatspīdošas virsmas ekrānu. Glancētais ekrāns ir teicami piemērots spēlēm un filmām, jo tas nodrošina skaidrus un košus attēlus, savukārt matētais neatspīdošais ekrāns nodrošina labāku redzamību pat tad, ja atradīsieties tiešu saules staru gaismā, un palīdzēs samazināt slodzi uz acīm, pavadot ilgu laiku pie ekrāna.


300V baterijas ilgtspēja ir palielināta līdz pat septiņām stundām (4400 mAh baterija) / deviņām stundām (5200mAh baterija). Samsung Power Plus inteliģentā baterijas uzlādes tehnoloģija nodrošina baterijas spēju darboties līdz pat 80 procentiem ilgāk, nekā tas ir tipiskai baterijai ar 300 uzlādes/izlādes cikliem. Līdz ar to 300V klēpjdators ir daudz ekonomiskāks un apkārtējai videi draudzīgāks, jo datora dzīvescikla laikā ir retāka nepieciešamība nomainīt bateriju.

300V klēpjdatora cena un pieejamība

Samsung Series 3 300V būs pieejams no 1. augusta, un tā cena būs sākot no 369 LVL. Papildu informācijai par produktu, kā arī multivides saturu lūgums meklēt www.facebook.com/samsunglaptops.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Jancho2695 @ 2011.07.07 12:45

Baigi smukie! Un tiešām interesanti jauniešiem.

#2 Jancho2695 @ 2011.07.07 12:45

baigi smuki!

#3 d_l @ 2011.07.07 22:10

"apveltīts ar modernu premium stila dizainu "

kropleen, KAS ir premium stila dizains? kareli, kaa es tevi miilu!