Datuve :: Lattelecom darbinieki turpmāk pārvietosies arī ar dienesta velosipēdiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

Lattelecom darbinieki turpmāk pārvietosies arī ar dienesta velosipēdiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.05.24 15:08  

Papildus esošajam autoparkam, Lattelecom darbinieku rīcībā nonāks vairāki jauni, mūsdienu prasībām atbilstoši velosipēdi.

„Tehnoloģiju uzņēmumam, kura darbiniekiem ik dienas jādodas pie klientiem un sadarbības partneriem, atbilstoši transporta līdzekļi ir ļoti svarīga biznesa sastāvdaļa. Velosipēdu lietošana ievērojami ietaupīs laiku un resursus. Šis ir pilotprojekts un iespējams mūsu velosipēdu parks paplašināsies, jo ikdienā redzu, ka liela daļa mūsu darbinieku atbalsta veselīgu dzīvesveidu.”- stāsta Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Saņemot velosipēdu, darbinieks saņems arī drošības ķiveri, lietusmēteli un velosipēda drošības atslēgu. Tāpat katram darbiniekam būs jāiepazīstas ar drošības noteikumiem pārvietojoties pa pilsētu.


foto avots - delfi

„Velosipēdu skaitam jūtami palielinoties, priecē fakts, ka tagad arī tāds uzņēmums kā Lattelecom savam transporta parkam ir pievienojis velosipēdus. Braukšana ar velosipēdu ir ne tikai ērta un ekonomiski izdevīga, bet arī veselīga un videi nekaitīga. Lai katrs brauciens būtu patīkams un drošs, CSDD no savas puses aicina velosipēdu vadītājus ievērot satiksmes noteikumus un parūpēties par savu redzamību ne tikai aprīkojot velosipēdu ar dažādiem atstarotājiem un gaismas ierīcēm, bet arī nodrošinoties ar atstarojošiem elementiem savā apģērbā.” - atgādina CSDD Sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Kleinberga.

Šobrīd Lattelecom darbinieku rīcībā ir 10 aprīkoti velosipēdi, kas atrodas galvenajā birojā Dzirnavu ielā 105. Ja pilotprojekts būs veiksmīgs, tad nākotnē uzņēmumā būs dienesta velosipēdi arī citos birojos un filiālēs visā Latvijā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Gestapo @ 2011.05.24 17:47

Iteresanti zināt, kuru tas interesē? Ja viņi tādā veidā samazinātu tarifus, tad no tā būtu vismaz kāds labums.

#2 a @ 2011.05.24 23:01

ja aizies šitā lieta tad laukos nets nebūs vēl pāris desmitus gadu, līdz neparādīsies darbinieks kurš būs ar ļoti spēcīgām kājām, lai aizmītos :)

#3 Antilamers @ 2011.05.25 11:32

Nu lab, ar rezerves modēmu, nelielu vadu rituli  un knaiblēm somā var aizmīties, bet ko darīt ja līdzi vajag 305m kasti un perfi? :-)
Atkal maini uz mašīnu, ja kāda ir uz vietas. Bet vispār jau doma laba. Dīvaini ka telekomam labas idejas nāk ārā. Laikam sabijās no konkurences.

#4 ValchaX @ 2011.05.25 12:42

Nu nu, kā jau Altimetrs saka, ko darīs tad, ja vajadzēs kādu pamatīgu kasti stutēt augšā, tad varbūt būs jābrauc ar personīgo auto? Doma laba, domājams, ka arī konkurenti varētu sekot šādam piemēram. Vienīgi bail iedomāties, kā  būs, kad sāks zagt šitos narkomāni :D!

#5 Dzidra2011 @ 2011.05.28 12:15

Šie riteņi taču nav domāti tehniskajiem darbiniekiem, kuri ikdienā brauc uz labot un ierīkot jaunas līnijas, bet klientu konsultantiem un biroja darbiniekiem, tiekoties ar sadarbības partneriem un klientiem. Tur nu gan perforatoru un 300m kabeļa līdzi neved. Max pāris dokumentu.

#6 Antilamers @ 2011.05.28 21:37

Diezgan nedzidra sajēga šij tantei par to ko "klienti" grib redzēt.
Liela daļa klientu ir dauņu parstāvēti, kuri ar tevi vispār nerunās ja tu ar veļuku ieradīsies.
Protams, ka tas ir stulbi, bet jatu to dauni gribi par klientu tad tev vajadzēs tikai 1 modeli zemāku telefonu nekā viņam un tikai 2 gadus vecāku BMW nekā viņam.
Pie esošajiem klientiem braukāt jau var, bet nahui tur menedžerim jālien uzbāzties? Apkrāpt ar liekiem papildpakalpojumiem?