Datuve :: Apple atvēruši Mac App Store programmatūras veikalu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 113

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 113

Datuve.lv video
Top.LV

Apple atvēruši Mac App Store programmatūras veikalu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.01.07 10:52  

Apple piepildījuši decembrī izteikto solījumu un tiešām vakar prezentējuši jaunumu Mac lietotājiem - Mac App Store programmatūras veikalu. Gluži kā iOS App Store veikals iPhone, iPod touch un iPad ierīcēm, Mac App Store piedāvās lietotājiem vietu, kurā apkopotas dažādas programmas.

Stīvs Džobss preses paziņojumā komentējis: "Mēs uzskatām, ka lietotājiem ļoti patiks šis inovatīvais rīks iecienītāko programmu atrašanai un iegādei." Tāpat kā iOS App Store veikalā, arī Mac App Store veikalā programmas būs sadalītas dažādās kategorijās (izglītība, spēles, grafiskā apstrāde un dizains, dzīvesveids, produktivitāte un utilītprogrammas). Programmu izstrādātājiem jāatceras, ka Apple pieprasa "viena soļa" programmu instalācijas procesu.


"Esam pagodināti, ka varam piedāvāt savu profesionālo zīmēšanas programmu Autodesk SketchBook Pro Mac App Store veikalā jau tā pirmajā darba dienā," paziņojis Autodesk vadītājs Karls Beiss. "Mūsu programmas ir guvušas ievērojamu popularitāti gan Mac, gan iPhone un iPad lietotāju vidū. Mums ir prieks piedāvāt SketchBook Pro šajā veikalā, jo programma ļaus māksliniekiem Mac datoros radīt gan vienkāršas skices, gan kvalitatīvus mākslas darbus."

Katras iLife 11 komplekta programmas (piemēram, iPhoto, iMovie, GarageBand) cena ir 15 ASV dolāri. Apple Aperture 3 varēs iegādāties par 80 ASV dolāriem.

Mac App Store var lejupielādēt, izmantojot Software Update.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 fefa @ 2011.01.07 13:05

un amerikāņi ar prieku pametīs savus 1000 dolāru aplikācijas un sāks lietot tizlu ios app store iekš mac.. šis nekad nestrādās, jo kāds BEIDZOT SAPRATĪS, ka Stīvs Jobs, grib kontrolēt to ko jūs redzat un ko nē, visas aplikācijas tiks filtrētas un cenzētas pēc kautkādiem tikai viņiem zināmiem standartiem ... ja windows 8 adaptēs šo funkciju, es eju uz linux

#3 m. @ 2011.01.07 13:14

1 tu esi kaut kāds paranoiķis

#4 muahaha @ 2011.01.07 17:29

mazs dators (iphone/ipad) -> mazas cenas
liels dators (mac) -> lielas cenas

:)

#7 Jūras Fricis @ 2011.01.10 10:17

Viens ko es nesaprotu - kāpēc šī funkcija nav integrēta iekš iTunes? kam vajadzīga atsevišķa aplikācija?