Datuve :: Jaunā AirPrint tehnoloģija: bezvadu druka no Apple iOS ierīcēm uz HP printeriem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 42

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 42

Datuve.lv video
Top.LV

Jaunā AirPrint tehnoloģija: bezvadu druka no Apple iOS ierīcēm uz HP printeriem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.11.29 16:17  

Jaunā HP un Apple izveidotā AirPrint tehnoloģija automātiski atrod drukas iekārtas ar HP ePrint atbalstu un ļauj drukāt tieši no Apple iOS ierīcēm bez nepieciešamības instalēt draiverus.

Hewlett-Packard un Apple paziņojuši, ka bezvadu drukas funkcionalitāte ar HP drukas iekārtām AirPrint ir iespējama no tādām Apple ierīcēm kā iPad®, iPhone® and iPod® touch līdz ar bezmaksas jauninājuma iOS 4.2 ieviešanu. Ierīcē iebūvētā funkcija uz esošās drukas programmnodrošinājuma bāzes ļauj konkrētā Apple produkta lietotājiem viegli atrast printerus ar ePrint atbalstu konkrētā Wi-Fi tīklā un drukāt viena pieskāriena attālumā bez nepieciešamības instalēt kādu papildus programmatūru vai draiverus.


Jaunās HP drukas iekārtas ar ePrint atbalstu ir unikālas ar savu spēju drukāt tieši no iPhone®, iPad®, and iPod® touch ierīcēm, izmantojot AirPrint funkcionalitāti. Šobrīd šādu risinājumu piedāvā tikai HP drukas un attēlveidošanas iekārtas. AirPrint tehnoloģija sniedz papildus ērtības Apple produktu lietotājiem - izdrukāt vēlamo saturu kad un kur vien nepieciešams.

AirPrint tehnoloģija integrēta populārākajās HP ePrint drukas ierīcēs: mājas lietotājam paredzētajās HP Photosmart līnijas drukas iekārtās, biroja lietošanai paredzētajās Officejet/Officejet Pro, kā arī LaserJet Pro līnijās. Šobrīd AirPrint atbalsts ir 12 HP tintes un lāzerdrukas iekārtām, savukārt nākotnē paredzēts, ka viss ePrint printeru parks darbosies ar AirPrint funkciju.


Apple iOS programmatūras izstrādātāji tagad var iekļaut drukas funkciju savās jaunajās lietojumprogrammās, par ko Apple parūpējās jau septembrī, laižot klajā programmatūras izstrādes rīku komplektu (SDK). AirPrint ir otrais HP bezvadu drukas risinājums pēc nesen ieviestās ePrint funkcijas mobilajām ierīcēm. ePrint ir jaunajās HP drukas ierīcēs integrētā drukas funkcija, kas ļauj nosūtīt drukas uzdevumu iekārtai e-pasta vēstules veidā uz konkrētā printera unikālo adresi.

Līdz ar AirPrint ieviešanu no mobilajām ierīcēm iespējams izdrukāt saturu uz HP drukas iekārtām 3 veidos:
1. Izmantojot HP ePrint mākoņservisu, kas dod iespēju drukāt no mobilās ierīces jebkurā vietā pasaulē, kur iespējams nosūtīt e-pastu.
2. Ar AirPrint funkciju, kas iebūvēta operētājsistēmā un kas pieslēdzas ePrint servisam.
3. Mobilās lietojumprogrammas un draiveri, kas ļauj drukāt arī tādos apstākļos, kur iepriekšminētie risinājumi nav pielietojami.

Papildu informācijai:
1. HP mobilās drukas risinājumi:
http://www.hp.com/global/us/en/consumer/digital_photography/free/softw…
2. HP AirPrint: www.hp.com/go/airprint
3. Apple iOS 4.2: http://www.apple.com/ios/

Saistītie raksti

Komentāri

#1 guntisd @ 2010.11.29 16:27

Atceraties to joku par biroja blondīni, kas uzlikusi monitoru uz kopētāja, lai nokopētu word dokumentu? Tad nu katrā jokā pa daļai tehnoloģisku (nākotnes) sasniegumu :)

#2 m. @ 2010.11.29 17:46

nē, neatceramies