Datuve :: Firefox paplašinājums uzlauž Facebook un Twitter kontus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 59

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 59

Datuve.lv video
Top.LV

Firefox paplašinājums uzlauž Facebook un Twitter kontus

Ievietoja: Andrei @ 2010.10.27 19:28  

Ir izlaists Firefox papildinājums, kas ļauj iegūt pieeju svešiem Facebook un Twitter kontiem. Runa ir par atklāto Wi-Fi tīklu izmantošanu, kuros dati netiek kodēti. Ja agrāk varēja kļūt tikai par kompetentu hakeru upuri, tad tagad kiber-spiegošana ir pieejama katram.

Facebook un Twitter, ka arī citu servisu virkni, kuri neizmanto šifrēšanu datu pārraidīšanai, tagad labāk neizmantot atklātos Wi-Fi tīklos. Izstrādātājs Ēriks Batlers (Eric Butler) izlika atklātajai pieejai Firefox tīmekļa pārlūka paplašinājumu, kas ļauj iegūt pieeju svešiem ierakstiem divos pasaulē populāros sociālos tīklos.

Turklāt to izdarīt ir vieglāk nekā izlasīt šo rindkopu līdz galam. Viss, kas nepieciešams- vienkārši instalēt papildinājumu savam tīmekļa pārlūkam. Un viss - tagad logā Firesheep jūs redzat visus, kas iegājuši sociālajā tīklā. Nospiežot atbilstošu piktogrammu, Jūs iegūstat pieeju upura datoram.Ja tas notiks ar jums, tad, visdrīzāk, jūs par to pat neuzzināsiet, bet jūsu sarakste tiks smalki izlasīta. Turklāt šis papildinājums pēc noklusējuma var darīt to pašu arī ar citiem populāriem servisiem: Amazon.com, Basecamp, Bit.ly, Cisco, CNET, Dropbox, Enom, Evernote, Facebook, Flickr, Github, Google, HackerNews, Harvest, Windows Live, NY Times, Pivotal Tracker, Slicehost, Tumblr, Twitter, WordPress, Yahoo, Yelp. Ar šo, spriežot pēc visa, saraksts neaprobežojas.

Kā avots izmantotas codebutler.com un techcrunch.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 :(( @ 2010.10.27 20:22

ja fb un twitteris uzliktu ssl loginam tad nevarētu..

#2 huhs @ 2010.10.27 21:39

kekeke.... :)

#3 Zuum @ 2010.10.27 22:11

Ir iznācis updates priekš draugiem.lv!

#4 mzfk @ 2010.10.28 01:54

a man tādu naf. :(

#5 tewmazinskraans @ 2010.10.28 04:36

da kam tad ieguust pieeju fb kontiem jeb lietotaja datoram..uzraxtiet tak jedzigi wismaz!

#6 usver @ 2010.10.28 11:28

#5: MiM. Ja tas neko neizsaka - tad nav arī nekādas starpības, kontam vai datoram :D

Tāda iespēja ir jau daudzus gadus ar visdažādākajiem rīkiem, tikai tagad katrs puņķains tīnis zinās "vot, tas, redz, ir iespējams!! es tagad hakošu!!". Admini to var atklāt 1 setā, sekojot arprekvestiem vai izmantojot kādu automatizēto rīku tā atklāšanai. Jautājums tikai - vai viņi paši zinās, kas tas vispār ir.

Nākamais solis, ko piedāvāju - draugiem.lv plugins tādam nolūkam. Lai par noteiktu mēneša maksu pietiktu tikai ieiet savā draugiem.lv kontā un sākt hakot!