Datuve :: Hewlett-Packard laiž klajā jaunās paaudzes ProLiant serverus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Hewlett-Packard laiž klajā jaunās paaudzes ProLiant serverus

Ievietoja: daunte @ 2010.04.09 10:30  

HP prezentējusi trīs HP ProLiant G7 serveru platformas, kas ļauj ievērojami palielināt to veiktspēju, kā arī būtiski ietaupīt enerģiju salīdzinājumā ar iepriekšējām serveru paaudzēm.

HP ProLiant serveri ir daļa no HP Converged Infrastructure portfolio, kas apvieno serverus, atmiņas, tīkla iekārtas un iekārtu resursus kopējā vidē, ļaujot IT straujāk reaģēt un pielāgoties uzņēmumu vajadzībām. HP ProLiant serveri nodrošina modulārus, standarta blokus, kas ļauj klientiem apvienot IT infrastruktūru.

Enerģijas taupīšana

HP ProLiant severi ietver HP Thermal Logic tehnoloģijas, kas ļauj samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 96%. Enerģijas ietaupījums tiek sasniegts, izmantojot:
- HP Sea of Sensors – optimizē sistēmas dzesēšanu un palielina efektivitāti, automātiski sekojot līdzi siltuma rādītājiem, izmantojot 32 sensorus, kas izvietoti serveri;
- HP Dynamic Power Capping tehnoloģiju HP Insight Control – uzlabo datu centru izmantošanu, ļaujot IT pārvaldītājiem precīzi kontrolēt katra servera enerģijas patēriņu. Izmantojot iespēju ierobežot serveru enerģijas patēriņu, klients var trīskāršot datu centra kapacitāti;
- HP Power Advisor – sniedz iespēju klientiem efektivizēt enerģijas patēriņu, daudz rūpīgāk konfigurējot sistēmu, pamatojoties uz reālā laika enerģijas patēriņu, kas nepieciešams darba veikšanai.

Uzlabo servera produktivitāti

HP ProLiant platforma arī piedāvā vispusīgi integrētas tehnoloģijas un elastīgus rīkus, kas palīdz uzlabot IT infrastruktūras produktivitāti:
- HP Insight Control software – uzlabo pārvaldes produktivitāti, samazinot operacionālos izdevumus līdz pat 48 000 ASV dolāru par katriem 100 lietotājiem, ļaujot klientam kontrolēt apsaimniekošanu un uzraudzīt servera infrastruktūru klātienē vai no attāluma;
- HP Integrated Lights-Out (iLO) Advanced – ļauj klientiem vienkāršot servera pārvaldību un novērst problēmas attālināti – no jebkuras vietas;
- HP Insight Remote Support software – ar attālinātu atbalstu HP serveriem un atmiņām samazina problēmas novēršanas laiku par 20%, ieskaitot arī aparatūras kļūmju (hardware failure) pārbaudi, lai izvairītos no problēmām, pirms tās radušās.

Vairāk informācijas par ProLiant serveriem varat iegūt mājas lapā.


Par Hewlett-Packard:

HP ir pasaules lielākā tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā drukāšanas un personālās skaitļošanas iekārtas, kā arī IT pakalpojumus, programmatūru un risinājumus, kas atvieglo tehnoloģiju lietošanu patērētājiem un kompānijām. Plašāka informācija par HP (NYSE: HPQ) ir pieejama mājas lapā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Sezue @ 2010.04.09 20:53

Jaukas zinjas! labs raksts... vismaz nav nekas rakstiits par taam jo****** Diodeem .. :)