Datuve :: TSIA apbalvo HP par izcilu biznesa klases datoru servisu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 276

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 276

Datuve.lv video
Top.LV

TSIA apbalvo HP par izcilu biznesa klases datoru servisu

Ievietoja: Antra_F @ 2011.11.07 20:14  

HP biznesa klases galddatoru un piezīmjdatoru divīzija ieguvusi Tehnoloģiju pakalpojumu nozares asociācijas (Technology Services Industry Association (TSIA)) apbalvojumu par izcilu tehniskā atbalsta un apkalpes servisu Eiropā, Vidējos austrumos un Āfrikā. HP ir vienīgais personālo datoru ražotājs, kas ieguvis šo apbalvojumu divus gadus pēc kārtas.

HP datoru divīzijas tiešā klientu atbalsta komanda aptver vairāk nekā 25 valstis, runā vairāk nekā 20 valodās un pārvalda vidēji 150 tūkstošus ienākošo zvanu mēnesī. Auditēšanas procesā TSIA rūpīgi pārbaudīja HP biznesa klientu atbalsta pārvaldības politiku un procedūras, kas tika salīdzinātas ar teju 300 piemēriem visā industrijā.HP klientu serviss pēc TSIA standartiem sasniedza ļoti augstu rādītāju, parādot, ka biznesa klienti ātri saņem tehnisko atbalstu, tiek iesaistīti atgriezeniskās saites nodrošināšanā un var būt pārliecināti, ka HP ir visaptveroši instrumenti un procesi, lai efektīvi rīkotos tehniskā atbalsta gadījumos.

“HP turpina tiekties uz pilnību, nodrošinot izcilu tehnisko atbalstu saviem biznesa klientiem,” stāsta TSIA uzņēmumu sertifikācijas programmas vecākā direktore Džoanna Veigela (Joanne Weigel). “Kad klienti redz TSIA sertifikācijas logotipu, viņi var būt pārliecināti, ka HP rīcībā ir nepieciešamie cilvēki, procesi un tehnoloģijas, lai nodrošinātu kvalitatīvu klientu atbalstu.”

Saistītie raksti