Datuve :: HP nākamnedēļ atvērs MusicStation veikalu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 83

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 83

Datuve.lv video
Top.LV

HP nākamnedēļ atvērs MusicStation veikalu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.01.26 18:02  

Apple ir pazīstami ne tikai ar savu App Store programmatūras veikalu, bet arī ar iTunes, kur mūzikas cienītāji var iegādāties savus iecienītākos skaņdarbus. HP ko līdzīgu piedāvās 10 valstīs Eiropā – MusicStation mūzikas veikalu. MusicStation Desktop divas nedēļas par velti būs pieejams cilvēkiem, kas iegādāsies uzņēmuma Pavilion, Compaq Presario un HP Envy klēpjdatorus. Pēc šīm divām nedēļām ikmēneša maksa ir 9,99 eiro.

Lai klausīties mūziku, lietotājiem nav jābūt tiešsaistē – skaņdarbus iespējams saglabāt, lai tos varētu klausīties arī tad, kad nav pieejas tiešsaistei. Iecienītākos 10 skaņdarbus lietotāji katru mēnesi varēs lejupielādēt MP3 formātā ilglaicīgai lietošanai. HP ir vienojušies ar vairākām ierakstu kompānijām, kas atbalstīs šo pakalpojumu, piemēram, Universal, Sony, EMI un Warner. Ierakstu kompānijas to uzskata par veidu, kā cīnīties ar pirātismu. „Universal sadarbojas ar PC ražotājiem, lai palīdzētu popularizēt likumīgu pieeju mūzikai,” stāsta Universal viceprezidents Robs Vellss (Rob Wells)

Šāds pakalpojums tiks piedāvāts ar Omnifone palīdzību. Uzņēmumam vajadzētu būt glaimotam, ka HP izvēlējies tieši Omnifone, nevis kādu pazīstamāku pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Spotify.

TG Daily

Saistītie raksti

Komentāri

#1 damncrow-nav-ielogojies @ 2010.01.26 18:41

Ka nelabais ar savu kraupaino asti visiem šitiem lohu veikaliem. Empētrīs, empētrīs... ja runa iet par mūzikas lejupielādi internetā, tad FLAC (vai līdzvērtīgs formāts) ir vienīgais, par ko vispār var nopietni runāt.
Internets vai jauns disku formāts - tam nav nozīmes - jaunam mēdijam ir jāpiedāvā augstāka kvalitāte par CD. Bet te notiek tieši pretējais. A ļeibelu piderasi redz, ka var ieraut piķīti un tik ziepē. Ka viņus zibens trīsreiz un vēl pusotra.