Datuve :: HTC 12.aprīlī atklās savu jaunāko viedtālruni

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 38

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 38

Datuve.lv video
Top.LV

HTC 12.aprīlī atklās savu jaunāko viedtālruni

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.23 16:17  

htc10

HTC ir paziņojusi, ka nākamo HTC viedtālruni atklās jau pēc trim nedēļām - 12.aprīlī.

Visai ticams, ka jaunais HTC flagmanis sauksies HTC 10, kaut arī oficiāli tam vēl joprojām nav dots nosaukums, un kompānija to neatklāja arī vienā no lielākajām mobilo telefonu pasākumiem "Mobile World Congress". Viedtālrunis sekošot HTC One pēdās, izmantojot ļoti līdzīgu dizainu ar uzlabotiem tehniskiem parametriem un citām lietām.

Šī mēneša sākumā internetā noplūda arī dažādas HTC 10 bildes, parādot “Home” pogu un viedtālruni ar noapaļotām malām, kā arī metāla korpusu un 12 megapikseļu aizmugurējo kameru, par ko jau nesen ziņojām.

Tiek uzskatīts, ka HTC 10 izmantos 5.15 colla displeju (2560 x 1440 izšķirtspēju) un Qualcomm Snapdragon 820 procesoru, kas atbilst Android parametriem, taču atklāts paliek jautājums - ar ko HTC šoreiz mūs varētu pārsteigt savā desmitās sērijas viedtālrunī? Kompānija ir skopa ar informācijas sniegšanu par jauno HTC 10, ļaujot topošajiem lietotājiem neziņā iztēloties dažādas lietas un klausīties dažādās baumās - varbūt tiešām kompānijas klusēšanā slēpjas kaut kas vērienīgs?

Lai vai kā, pasākums vairs nav aiz kalniem, jo HTC kompānija jau laidusi klajā paziņojumu, ka savu jaunāko viedtālruni neatklās kādā lielā pasākumā (kā tas parasti ir ierasts), bet gan īpašā tiešsaistes pasākumā, kuru varēs vērot arī internetā, kas nozīmē - pasākums būs atvērts teju visiem interesentiem. Atklāšana norisināsies 12.aprīlī un pasākums tiks raidīts tiešsaistē HTC oficiālajā mājas lapā plkst.15:00 pēc Latvijas laika.

Saistītie raksti