Datuve :: Prezentēti HTC ONE sērijas Viedtālruņi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 261

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 261

Datuve.lv video
Top.LV

Prezentēti HTC ONE sērijas Viedtālruņi

Ievietoja: Antra_F @ 2012.02.28 13:45  

Mobilo tehnoloģiju kongresā „Mobile World Congress 2012” pasaules līmeņa mobilo ierīču izstrādātājs HTC Corporation prezentēja jaunās HTC One sērijas viedtālruņus, kas apvieno sevī augstākās klases mobilās tehnoloģijas, dizainu, jaunu pārsteidzošu fotokameru un autentisku audio skanējumu.

“Labākie dzīves mirkļi tiek notverti fotogrāfijās vai atzīmēti ar īpašu dziesmu, un to ņēmām vērā, radot HTC One sērijas tālruņus – attīstot lielisku fotokameru un uzlabojot audio skanējumu, kas palīdzēs īpašajos mirkļos notvert un saglabāt emocijas,” norāda HTC Corporation vadītājs Pīters Čou (Peter Chou).

HTC One sērijas tālruņos ir integrēta Android 4.0 (ICS) operētājsistēma ar jauno HTC Sense 4, kas pirmo reizi piedāvā HTC ImageSense – jaunu fotokameras un attēlu iespēju kopumu, kas atšķir HTC One no citiem tālruņiem. HTC Sense 4 piedāvā arī nozīmīgus audio kvalitātes uzlabojumus un padara vienkāršāku iespēju klausīties mūziku mobilajos tālruņos.Pārsteidzoša kamera
Ar programmu ImageSense un jauno tālruņu fotokameras uzlabojumiem, HTC One līnijas tālruņi ir gatavi konkurēt ar tradicionālajām digitālajām kamerām. Uzlabojumi nodrošina gan ātrāko attēlu uzņemšanu, gan uzlabotu attēla kvalitāti nelabvēlīgos apstākļos, gan ērtu saskarni, kas ļauj ātri piekļūt attēlu uzņemšanas funkcijai, kā arī video uzņemšanas laikā nodrošinot arī foto uzņemšanu.

Ļoti ātra attēlu uzņemšana. HTC One vēl vairāk samazina laiku, kas nepieciešams, lai notvertu īpašos mirkļus. 0,7 sekundēs Tu vari uzņemt attēlu ar jaunu neparasti ātro 0,2 sekunžu autofokusu, kā arī turpināt uzņemt gandrīz neierobežotu daudzumu attēlu, vienkārši pieturot uzņemšanas pogu.

Lieliski attēli arī nelabvēlīgos apstākļos. HTC One piedāvā nozīmīgi uzlabotu tehnoloģiju kvalitatīvu attēlu uzņemšanai pat nelabvēlīgos apstākļos, piemēram, ar sliktu apgaismojumu, tumsā vai ar spilgtu pretgaismu. F/2,0 objektīvs HTC One X un HTC One S tālruņos nodrošina savā klasē labāko sniegumu, uzņemot par 40 procentiem vairāk gaismas nekā f/2,4 objektīvs, kas pieejamas citos tālruņos. HTC One ietver arī tirgū labāko HDR, lai uzņemtu lieliskus attēlus pat, ja gaismas līmenis ir ļoti atšķirīgs.

Video Pic – vienlaicīga video un attēlu uzņemšana. Ar Video Pic Tu vari filmēt video un uzņemt attēlus vienlaicīgi. Kamēr Tu uzņem HD video, Tev atliek tikai noklikšķināt attēlu uzņemšanas pogu, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas fotogrāfiju, joprojām turpinot filmēt. Tu vari uzņemt attēlu arī vēlāk, no iepriekš ierakstīta video.
Attēlu uzglabāšana datu mākonī. HTC One piedāvā Tev ērtu veidu, kā uzglabāt attēlus un dalīties ar tiem. HTC Sense 4 ir integrējis datu uzglabāšanas pakalpojumu Dropbox, un HTC One lietotāji saņems 25 gigabaitus bezmaksas datu uzglabāšanas iespējas šajā servisā uz diviem gadiem. Tas ir pietiekami, lai uzglabātu vairāk nekā 10 000 augstas kvalitātes fotogrāfiju. Dropbox ir integrēts HTC One tā, lai Tev būtu ērti tajā saglabāt arī jebkura cita veida datnes un dokumentus.

Dalies ar attēliem. HTC One nodrošina jaunas iespējas, lai dalītos ar attēliem un video. Ar HTC Media Link HD palīdzību Tu vari savienot savu tālruni ar televizoru, lai atskaņotu video, rādītu attēlus vai citu informāciju saviem draugiem, ģimenei vai kolēģiem, neatkarīgi no tā, kāds ir TV zīmols, ja vien tam ir HDMI.

Autentisks skanējums
HTC One nodrošina Beats Audio integrāciju tā, lai pilnīgs, autentisks skanējums tiktu piedāvāts vienmēr, vienalga, vai Tu klausies savu iemīļoto mūziku, skaties Youtube video vai spēlē spēles. HTC One ļauj ērtāk piekļūt mūzikai, kas atrodas datorā – HTC Sync Manager programmatūra nodrošina iespēju savienoties ar datoru un vienkārši pārnest dziesmas un dziesmu sarakstus no Tavas mūzikas bibliotēkas, ieskaitot multimediju bibliotēku iTunes. Pēc tam, kad dati datorā un telefonā sinhronizēti pirmo reizi, izmantojot Sync Manager, to varēs darīt automātiski, izmantojot Wi-Fi savienojumu.

Mūsdienās cilvēki klausās ne tikai mūzikas ierakstus, kas atrodas viņu tālruņos, bet izmanto arī mūzikas straumēšanas pakalpojumus un klausās interneta radio. HTC One ļauj Tev pielāgot jauno HTC Music Hub Taviem iecienītajiem mūzikas straumēšanas pakalpojumiem un mūzikas lietotnēm.

HTC One ļauj Tev paņemt visu mūziku līdzi jebkur, arī Tavā automašīnā. Ar HTC One Tu saņem vienkāršu veidu, kā savā mašīnā klausīties mūziku – Tu vari izmantot HTC Car Stereo Clip programmu. Tā ļauj Tev savienot tālruni ar vairāk nekā 50 tūkstošiem tiešsaites radio stacijām visā pasaulē vai klausīties mūziku no jebkura pakalpojuma vai lietotnes Tavā telefonā caur automašīnas skaļruņiem. Tas viss padara HTC One par ierīci, kas ļauj vienuviet baudīt visu Tev pieejamo mūziku lai kur Tu atrastos.

HTC One XHTC One X piedāvā lieliski veidotu polikarbonāta vienlaidus korpusu, kas ir izturīgs kā metāls, bet ir neizsakāmi viegls. Vienlaidus korpuss apvieno mirdzošu un matētu apdari. HTC One ir zibensātrs pateicoties jaunajam NVIDIA Tegra 3 mobilajam procesoram. Tas nodrošina dzidru grafiku, ātru lietotņu darbību un garāku baterijas darbības laiku. Tālrunim ir 1,5GHz Super 4-PLUS-1 četru kodolu procesors ar integrētu Battery Saver Core un augstas veiktspējas 12 kodolu NVIDIA GPU.

HTC One ir 4.7 collu 720p HD ekrāns ar 3-D stiklu, kas ir pasargāts ar Corning Gorilla Glass pārklājumu. HTC One X būs pieejams arī ar 1,5 GHz LTE Qualcomm Snapdragon S4 procesoru – tas būs pieejams AT&T ASV un citos tirgos visā pasaulē, kur pieejama 4G LTE tehnoloģija.

HTC One SHTC One S ir paredzēts tiem, kas vēlas kompakta izmēra augstākās klases telefonu. Tam ir divkodolu 1,5 GHz Qualcomm Snapdragon S4 procesors un 4.3 collu ekrāns ar 3-D stiklu, kas ir pasargāts ar Corning Gorilla Glass pārklājumu. HTC One S inovatīvais metāla vienlaidus korpuss ir tikai 7,9 mm plāns, padarot to par plānāko HTC telefonu. HTC One S apdarē izmantoti inovatīvi materiāli. Īpašā ķīmiskā procesā radītā melni matēta Ceramic Metal virsma ir īpaši izturīga, ļauj HTC One S laikam ejot joprojām izskatīties lieliski. Tāpat īpaši, patentēti materiāli apdarē rada gaišo un tumšo krāsu pāreju, nodrošinot izsmalcinātu telefona izskatu.

HTC One V
Izmantojot klasisko, apbalvojumus ieguvušo HTC Legend dizainu, radīts HTC One V, kas piedāvā augstākās klases viedtālruni ar plašu pielietojumu, augstākās klases fotokameru un izcilu skaņu. Tas ir vienkāršs, bet ikonisks alumīnija dizains, kas izstaro meistarību un kvalitāti.

Pieejamība
HTC One sērijas tālruņi būs pieejami sākot ar aprīli visā pasaulē pie vairāk nekā 165 piegādātājiem. Papildu informācija par HTC One pieejama HTC mājaslapā www.htc.com.

Papildu resursi
Video no preses konferences: youtu.be/079x6ZYcM-o
HTC One X First Look: youtu.be/tFdInvU1w4Y
HTC One S First Look: youtu.be/UZZzn4EPN9Q
HTC One V First Look: youtu.be/_yDMTPPA78U

Saistītie raksti