Datuve :: Microsoft uzskata Windows 10 par pašu veiksmīgāko visā Windows vēsturē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 263

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 263

Datuve.lv video
Top.LV

Microsoft uzskata Windows 10 par pašu veiksmīgāko visā Windows vēsturē

Ievietoja: OskarsM @ 2016.01.04 22:45  

windows10

Piecu mēnešu laikā pēc Windows 10 relīzes vairāk nekā 200 miljonu PC, planšetdatori un mobilie telefoni izmanto šo operētājsistēmu - šādu statistiku sniedzi Microsoft paziņojuma. Tas nozīmē, ka Windows 10 par 140% ātrāk sasniedza šo rezultātu nekā Windows 7 piecu mēnešu laikā, un 400% ātrāk par Windows 8.

Taču tas nav nekāds pārsteigums, jo Microsoft lielākajai daļai Windows 7 un Windows 8 lietotājiem jaunāko operētājsistēmu (Windows 10) dod par brīvu. Turklāt 76% no Microsoft klientiem ir izmēģinājuši Windows 10, kamēr skolās un biznesa vajadzībām - dažādās elektroniskās ierīcēs šo operētājsistēmu izmanto veseli 10% (aptuveni 22 miljoni).

Nesen Microsoft demonstrēja savu statistiku plašākai auditorijai, norādot, ka cilvēki atvēl vēl vairāk laika Windows 10 - līdz ar to kompānija gūst lielāku peļņu no Windows Store servisa pieejamām filmām, dziesmām, dažādām aplikācijām un citām lietām.

"Mēs esam pārsteigti par ievērojamo atsaucību uz Windows 10," tā izteicās Microsoft Windows viceprezidents Juzefs Medi (Yusuf Mehdi). "Mēs esam vēl vairāk pārsteigti, ka lietotāji, kas izmanto Windows 10, to teju dievina".

Vēl Medi piebilda, ka Windows 10 piemīt lielāks apmierinošo klientu reitingu skaits nekā iepriekšējā Windows versijā, turklāt šāds pozitīvs virziens esot kompānijai ļoti nozīmīgs.

Ņemot vērā visai agresīvos Microsoft centienus piespiest lietotājus atjaunot savu operētājsistēmu uz Windows 10, šāda statistika īpaši neizbrīna - jo ko gan parastam ikdienas lietotājam īpaši vairāk vajag... un diez vai daudzi aizdomājas par to, ka šī drīzāk varētu būt pirmā Windows versija vēsturē, kas izspiego un kontrolē tās lietotāju tik lielā mērā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 jurro @ 2016.01.06 11:59

...jo ko gan parastam ikdienas lietotājam īpaši vairāk vajag...

Lūk tā arī ir visa atslēga. Parastais lietotājs neko nejēdz un, ieraugot apdeitošanās piedāvājumu, pie tam bez maksas un pat pirātiem - nedomājot spiež OK.
 Šaubos, vai kāds datorlietas jēdzošs, ar veselo saprātu apveltīts personāžs šo legālo botnetu/spyware, jebkad lietos.  Man tas, pie tam uz eksperimentālā HDD, nodzīvoja tieši divas nedēļas :D.

#2 Atlansweiss @ 2016.01.06 13:25

window store liekas lieks jo pašam apmeklēt programmas mājas lapu ir labāk nekā window store maksāt, domāju būs kā androidiem telefonam kur store varēs iegādāties. nja pašam windows xp domāju ka store daudzi neatzīs jo paņemt torrentu veikalā ir izdevīgāk, šodein daudzas versijas ka windows apiešanu padara neiespējamu, vnk nav tik daudz programmētāji lai uzliktu pilnu windows ar visām progrāmmām tas nav reāli. Zinu pirātus kas daudzus ievedumus programmām pāliks pa savam, kādi tooļi būs lai padarītu windu lietojamu. kā pasrasti pārsauc exe un lieto. labi ka metro nosists, vari ar updatiem piemosties uz windows 10, labi ka xp neturas uz vistu pārlēkt, tas toch sviests būtu. windows 7 pašām patika bet xp tā ir klassika kas nenoveco.

#3 Haiduk @ 2016.01.06 17:48

windows 7 laikā nebija tāds noiets mobilajām ierīcēm (planšetes, mobīlie) kā tagad. Tur ir arī savi lieli procenti klāt.

#4 IT workšops @ 2016.01.09 16:30

Šajā visā bugu un gļuku mākonī, kas nāk komplektā ar izspiegošanu pēc pilnas programmas, ir tikai viena vienīga pozitīva lieta. Windows 10 aktivizēšana. Tagad pat kaimiņu suns ir licencējies. Ja ne juridiski, tad tehniski gan :)
Pārējais ir pilnīgs sviests, jo tas krāms tiek uzspiests pilnīgi visiem, neatkarīgi, vai dzelzis ir savietojams, vai nav. 1/4 gadījumu apgreids beidzas ar krahu. Vēl tāds novērojums, ka ir vairāki Asus laptopu modeļi, kas pat pēc tīra win10 vairs nešatdaunojas. Ir arī HP, kam esmu pārlicis atpakaļ win7, jo pēc tam ir vairāk problēmu, kā varētu iedomāties, draiveru dēļ. Nākas atslēgt automātisko draiveru apdeitošanu... Karoče, fiasko, nevis panākums.

#5 :)) @ 2016.01.17 14:26

Veiksmīgākais ir šis
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8f/Windows_XP_SP3.png
Vismaz no lietotāju skatupunkta.