Datuve :: Gmail lietotāji vienlaikus varēs apskatīt gan e-pasta vēstules, gan Google+ jaunumus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 96

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 96

Datuve.lv video
Top.LV

Gmail lietotāji vienlaikus varēs apskatīt gan e-pasta vēstules, gan Google+ jaunumus

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.23 20:21  

Kopš Google+ pakalpojums tika laists klajā 28. jūnijā, tam ir izdevies piesaistīt lielu uzmanību. Tā kā Facebook ir sociālās tīklošanas gigants, daudz brīnījās, vai Google+ varēs būt tam cienīgs konkurents. Tagad, kad Google+ jau ir gandrīz divus mēnešus vecs, Google turpina pilnveidot tā struktūru, lai pakalpojuma lietošana būtu vēl ērtāka.

Aptuveni divu nedēļu laikā pēc Google+ virtuālo durvju atvēršanās, tajā bija piereģistrējušies jau 10 miljoni lietotāju. Pēc vēl vienas nedēļas unikālo lietotāju skaits bija sasniedzis jau 20 miljonus. Google turpina pilnveidot sociālo tīklu un papildināt to - piemēram, 12. augustā Google+ tīklam tika pievienotas vairākas spēles.

Tagad Google ķērušies pie jaunām pārmaiņām, cenšoties integrēt Google+ savā Gmail e-pasta sistēmā. Jaunais Google veidotais rīks ļaus lietotājiem apskatīt jaunākos Google+ kontaktu ierakstus savā Gmail kontā.


Ieejot savā Gmail kontā un lasot e-pastus no cilvēkiem, kas ir lietotāja kontaktu lokā arī sociālajā tīklā, lietotājam būs redzams "Gmail People" logs, kurā tiks attēloti konkrētā kontakta jaunākie Google+ ieraksti.

Jaunais rīks ar laiku būs pieejams Gmail/Google+ lietotājiem.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 apps @ 2011.08.24 09:19

Cerams tādu murgu google apps mailā nebūs.

#2 expiorer @ 2011.08.24 20:08

šitādu stulbumu jau varēja arī tik ļoti nereklamēt.