Datuve :: Anonymous tomēr neaiztiks Facebook

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 52

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 52

Datuve.lv video
Top.LV

Anonymous tomēr neaiztiks Facebook

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.18 19:46  

Anonymous draudi "iznīcināt" Facebook, protams, piesaistīja uzmanību, taču bija visnotaļ apšaubāmi. Tagad twitter konts @OP_Facebook (no "Operation Facebook") iedzinis pēdējo naglu nerealizētā hakeru plāna zārkā, rakstot: "Noskaidrosim vienu lietu - Mēs nevaram iznīcināt Facebook... pagaidām. Šī bija uzmanības piesaistīšanas kampaņa, kas palīdzēja izplatīt mūsu viedokli."

Citi Twitter konti, kas saistīti ar hakeru kolektīvu, attālinājušies no Operation Facebook, kas visticamāk bijusi kampaņa ar mērķi pārliecināt cilvēkus pamest sociālo tīklu, nevis iznīcināt to.


Neraugoties uz to, vai hakeru plānos tiešām bija sociālā tīkla uzlaušana, drošības eksperti ir pauduši šaubas par Anonymous spēju patiesībā veikt šādu operāciju, pat iesaistot visus dalībniekus. Viena lieta ir īslaicīgi traucēt relatīvi mazas jaudas vietnēm (tādām kā gawker.com vai CIA.gov) ar Anonymous tipiskajiem DDoS uzbrukumiem, taču pavisam cita - sagraut tik resursiem bagātu vietni kā Facebook.

Video vēstījums, kurā tika stāstīts par Operation Facebook (video vairs nav pieejams YouTube vietnē), tika publicēts jūlijā, taču plašsaziņas līdzekļi to pamanīja tikai augustā, kad autori jau droši vien bija no idejas atteikušies. Taču fakts, ka plašsaziņas līdzekļi sacēla jezgu ap ideju, ka Facebook varētu tikt iznīcināts, hakeriem noteikti nāca tikai par labu.

PC Mag

Saistītie raksti

Komentāri

#1 e.j. WWW @ 2011.08.18 23:45

nobijās...

#2 kvakers @ 2011.08.19 01:36

Nevis nobijās, bet tur tik tādi vien ir kas māk nosprīdot botu, savākt botnetu, un nodosot kādu serveri...

#3 Dr. Dre. @ 2011.08.19 10:09

Mīkstie. Ja nemāk lidot, nav ko d*rsties

#4 m77 @ 2011.08.19 11:09

Suudiigi ka nebija pa speekam...

#5 mo @ 2011.08.19 11:39

Bet varbūt viņi tikai grib "iemidzināt" Facebook, sakot, ka nekas nedraud, un tad pēkšņi BAMS :))