Datuve :: Tehnoloģijas jaunajam mācību gadam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 48

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 48

Datuve.lv video
Top.LV

Tehnoloģijas jaunajam mācību gadam

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.12 15:00  

Strauji tuvojoties jaunajam mācību gadam, ģimeņu un studentu iepirkumu sarakstos arvien biežāk tiek iekļautas arī tehnoloģijas. Jaunākās tehnoloģijas padara mācības daudz intuitīvākas un garantē, ka padarītā darba rezultāti tiek pasniegti vislabākajā veidā.

Informācijas tehnoloģiju ražotāja Hewlett-Packard rīcībā ir plašs tehnoloģiju klāsts, lai uzlabotu akadēmisko pieredzi un nodrošinātu vislabākos risinājumus ikvienam, kurš atgriežas vai tikai uzsāk savu ceļu mācību iestādēs. Turklāt HP novatoriskais ePrint risinājums, kā arī AirPrint un Google CloudPrint, ļauj studentiem un viņu ģimenes locekļiem drukāt no jebkuras pasaules vietas, tādējādi saglabājot komunikāciju un dokumentu apmaiņu neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Lai maksimāli atvieglotu iepirkšanos jaunajam mācību gadam, HP piedāvā produktus, kas ir piemēroti dažādām skolēnu un viņu ģimeņu vajadzībām.

Vērtību kolekcija
Gan skolēnu, gan studentu mācību un sabiedriskā dzīve nereti tiek ierobežota stingros budžeta rāmjos. HP nodrošina, ka studentiem esot pastāvīgā kustībā, tehnoloģijas ceļo līdzi, padarot pieejamību un izturību par ierīču bāzes elementiem.
• HP Pavilion dm1 klēpjdators sniedz ideālu mobilitātes un veiktspējas balansu pieejamā, plānā un vieglā ierīcē.
• HP’s Urban Backpack mugursoma ar jaunu, modernu izskatu. 44,2 cm izmērā tā ne tikai labi izskatās, bet arī nodrošina augstu aizsardzības pakāpi klēpjdatoram.
• Deskjet 3050a e-All-in-One daudzfunkciju printeris garantē, ka visas studentu drukas vajadzības tiks apmierinātas bez ievērojamiem izdevumiem. Viegli lietojamā ierīce ļauj lietotājiem drukāt, skenēt un kopēt, kā arī atbalsta ePrint tehnoloģiju. Ar HP ePrint var drukāt no jebkuras vietas, nosūtot e-pastu uz printera e-pasta adresi. Aizņemtiem studentiem šis risinājums dod iespēju izdrukāt fotogrāfijas, esejas vai koncerta biļetes no jebkuras ierīces, kas savienota ar internetu – ieskaitot viedtālruņus un planšetdatorus – tieši uz HP printeri ar ePrint atbalstu.
• Papildus ietaupījumam lietotāji var iegādāties augstas ietilpības oriģinālās drukas kasetnes. Ar HP XL tintes kasetnēm lietotāji var samazināt lapas izdrukas izmaksas līdz pat 50 procentiem salīdzinājumā ar standarta HP kasetnēm.

Radošā kolekcija
Topošajiem māksliniekiem, daudzsološiem arhitektiem un citām radošām personībām piemērots ir HP produktu sortiments, kas atbilst studentu jaunrades augstajām prasībām, piemēram, Officejet Pro 8500a Plus e-All-in-One printeris ļauj jaunajiem dizaineriem iegūt profesionālas kvalitātes krāsu izdrukas un citus dokumentus. Ar HP ePrint tehnoloģiju lietotāji var sūtīt attēlus vai dokumentus tieši uz printera unikālo e-pasta adresi.


Izklaides kolekcija
Atpūtas brīžos skolēni un studenti vēlēsies, lai viņu tehnoloģijas pārvērstos no mācību instrumenta par izklaides līdzekli.
• Lietotājiem, kuri meklē modernu un pieejamu klēpjdatoru, piemērots ir HP Pavilion dv7 ar iespaidīgu veiktspēju, izklaides un drošības iespējām, kā arī HP ekskluzīvo Beats Audio, padarot klēpjdatoru par nopietnu izklaides centru.
• HP Photosmart Wireless e-All-in-One printeris ir ideāls produkts tehniski izglītotu studentu mājoklim. HP ePrint tehnoloģija ļauj jebkuram lietotājiem sūtīt fotogrāfijas, dokumentus, e-pasta vēstules uz kopīgo printeri. Ar šo ierīci studenti var drukāt, skenēt, kopēt un piekļūt HP drukas lietojumprogrammu sortimentam, kas nodrošina ātras un interesantas aktivitātes ikvienam.
• Krāsu druka vairs nav dārga ekstra, jo HP Photo Value Packs oriģinālie komplekti apvieno tintes kasetnes ar augstas kvalitātes fotopapīru, turklāt ir izdevīgāki, nekā pērkot kasetnes un fotopapīru atsevišķi.

Apskaužamā kolekcija
HP Premium klases tehnoloģijas ļauj kļūt par apbrīnas objektu. HP ENVY 100 e-All-in-One printeris ir modernā dizaina virsotne ar augstas izšķirtspējas skārienekrānu, ļoti klusu darbību, automātisko papīra padevi un ENERGY STAR sertifikātu.


Mājas apmācību kolekcija
Izglītošanās sākas mājās, tādēļ HP ir sagatavojis risinājumus, lai uzlabotu bērnu izglītību un nodrošinātu studentiem nepieciešamos resursus, kas veicina zināšanu apguvi.
• HP TouchSmart PC tehnoloģija piedāvā unikālu iespēju uzlabot iespējas mācīties vēl pirms bērns ir sācis iet skolā vai arī atgriežas jaunajā mācību gadā. HP TouchSmart 610 piedāvā intuitīvu darbu ar skārienekrānu. Ģimenes piesaiste vienam centrālajam datoram nekad nav bijusi tik ērta, turklāt jaunā displeja noliekšanas iespēja nodrošina paaugstinātu komfortu.
• HP Photosmart Premium e-All-in-one ir ideāls printeris digitāli savienotai ģimenei. TouchSmart displejs ļauj visai ģimenei piekļūt un drukāt tīmekļa saturu ar personificējamu HP drukas lietojumprogrammu palīdzību. Šo viegli lietojamo izklaides programmu vidū ir kartes, Sudoku puzles, krāsojamas lapas u.c.
Mājasdarbu projektiem HP piedāvā plašu papīra sortimentu radošo ideju atbalstam. Uzlabojiet attēlus ar HP tintes fotoprinteriem īpaši piemērotu papīru, kas pieejams dažādā izmērā, apdarē un kvalitātē. Plašāka informācija: www.hp.com/go/paper.


Cenas un pieejamība
— HP Pavilion dm1 ir nopērkams no 349LVL.
— HP’s Urban Backpack mugursomu var iegādāties par 29 LVL.
— Deskjet 3050a eAiO ir pieejams par cenu no 39 LVL.
— Officejet Pro 8500a Plus e-All-in-One ir pārdošanā par sākumcenu 249 LVL.
— Pavilion dv7 pieejams par sākumcenu no 549 LVL.
— Photosmart Wireless ir iegādājams par sākumcenu 99 LVL.
— ENVY100 e-All-in-One ir nopērkams no 249 LVL.
— HP TouchSmart 610 iegādājams, sākot no 699 LVL.
— HP Photosmart Premium ir savienojams ar HP ePrint tehnoloģiju un nopērkams, sākot no 99 LVL.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Andris_2011_08_12 @ 2011.08.12 16:35

Tehnoloģija ir process, zināšanas, metode. Nevis printeri, datori un citi tehnoloģiju produkti.

Vai studenti pērk paņēmienu, kā piešķilt uguni ar diviem akmeņiem (tā ir tehnoloģija)? Čuguna kausēšanas metodes? Grāmatu iesiešanas tehnoloģiju?

#2 bi.bis @ 2011.08.14 17:53

..nu ļoti kruta..... :)