Datuve :: Kaspersky Lab risinājumi atbalstīs progresīvo virtuālo sistēmu aizsardzības arhitektūru

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 115

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 115

Datuve.lv video
Top.LV

Kaspersky Lab risinājumi atbalstīs progresīvo virtuālo sistēmu aizsardzības arhitektūru

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.01 08:49  

Kaspersky Lab savos produktos īsteno saderību ar VMware vShield Endpoint resursdatoriem un gala iekārtām. Tas ļaus nodrošināt virtuālo mašīnu pilnīgu aizsardzību pret jaunākajiem apdraudējumiem, nemazinot to produktivitāti un darbības ātrumu.

Risinājums VMware vShield Endpoint vienkāršo un paātrina datu apstrādi cīņas procesā ar vīrusiem un citām kaitīgajām programmatūrām. Šī arhitektūra ļauj atteikties no antivīrusu programmatūras izmantošanas katrā virtuālajā mašīnā. Visus antivīrusu aizsardzības pasākumus var veikt ar šim nolūkam īpaši izveidotu virtuālo mašīnu. Tas palīdz samazināt sistēmas resursu patēriņu un vienkāršo aizsardzības sistēmas struktūru. Tagad Kaspersky Lab izstrādājumi var būt šādas optimizētas arhitektūras sastāvdaļa.


2010. gadā Kaspersky Lab eksperti ik dienu konstatēja vairāk nekā 35 tūkstošus jaunu kaitīgo programmatūru. Neatkarīgi no uzņēmumu lieluma to aizsardzība pret mūsdienu apdraudējumiem, kuru skaits strauji pieaug, nav viegls uzdevums. Stāvokli vēl vairāk sarežģī datošanas vides decentralizācija un paplašināšanās. Turklāt daudzu organizāciju rīcībā nav vajadzīgo līdzekļu, lai nodrošinātu savas IT infrastruktūras efektīvu aizsardzību. Tajā pašā laikā nekvalitatīva aizsardzība var nodarīt nopietnu kaitējumu uzņēmējdarbībai.

«Kaspersky Lab priecājas par iespēju sniegt atbalstu risinājumam VMware vShield Endpoint. Tas ļaus abiem uzņēmumiem īstenot vismodernākās daudzlīmeņu stratēģijas virtualizētās vides un heterogēno IT infrastruktūru aizsardzībai pret kaitīgajām programmatūrām. Turklāt aizsardzības veiktspējas līmenis un kopējās izmaksas pilnībā atbildīs klientu vajadzībām,» saka Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktors Nikolajs Grebeņņikovs.

«Uzņēmums VMware ir atsevišķu tīkla mezglu augstas veiktspējas drošības risinājumu izstrādes līderis. Mēs cieši sadarbojamies ar Kaspersky Lab, lai sniegtu drošu aizsardzību mūsdienās tik plaši izmantotajām virtualizētajām vidēm,» atzīmē uzņēmuma VMware viceprezidents globālo stratēģisko apvienību jautājumos Parags Patels. «Kopā ar Kaspersky Lab mēs veidojam pilnīgi integrētu risinājumu, kas ļaus panākt optimālu veiktspēju un garantēt mūsu kopīgo klientu drošu darbību un aizsardzību.»

Par uzņēmumu VMware
VMware ir mākoņinfrastruktūru jomas līderis un piedāvā drošus virtualizācijas risinājumus, kas samazina datošanas sistēmu sarežģītību. Uzņēmums palīdz organizācijām paātrināt pāreju uz mākoņdatošanu, aizsargāt pašreizējos ieguldījumus IT jomā un īstenot elastīgāku un efektīvāku pakalpojumu sniegšanas modeli, nezaudējot kontroles iespējas.

Saistītie raksti