Datuve :: HP izveido jaunus, jaudīgus klēpjdatorus ar AMD

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

HP izveido jaunus, jaudīgus klēpjdatorus ar AMD

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.07.19 13:42  

Informācijas tehnoloģiju ražotājs Hewlett-Packard paplašinājis plaša patēriņa un biznesa klēpjdatoru klāstu ar četriem jauniem modeļiem, kuros izmantota AMD jaunākā VISION tehnoloģija nepārspējamai veiktspējai par pieejamu cenu.

Jaunie HP klēpjdatori ir konfigurēti ar jaudīgiem AMD A sērijas paātrinātajiem procesoriem (Accelerated Processing Units, APU), kuri apvieno modernākos CPU kodolus un jaudīgu diskrētās grafikas procesoru uz vienas silīcija pamatnes.


HP Pavilion dv sērija (Pavilion dv6 un dv7) nodrošina pilnvērtīgu izklaides klēpjdatora funkcionalitāti. Klēpjdatori ir aprīkoti ar tādām novatoriskām papildiespējām kā HP CoolSense, HP True Vision HD webcam un HP Beats™ Audio. Pavilion dv sērija piedāvā divreiz jaudīgāku grafisko veiktspēju salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes iebūvētajiem grafikas risinājumiem.

HP ProBook 6465b ar AMD VISION Pro tehnoloģiju piedāvā pastiprinātu drošību un uzlabotu veiktspēju. Modelim ir volframa krāsas apdare, ar smilšu strūklu apstrādāts alumīnija displeja ietvars, kā arī pret netīrumiem un nodilumu izturīgs dūralumīnija korpuss HP DuraFinish.

HP ProBook 4535s apvieno izturīgu slīpēta alumīnija korpusu metāliski pelēkā krāsā, papildus skārienpaneli ar žestu atbalstu un iebūvētu augstas izšķirtspējas tīmekļkameru.


“HP vēlas saviem klientiem nodrošināt izvēli starp klēpjdatoriem,” stāsta Čārls Snaimens (Charl Snyman), HP EMEA reģiona Personālo sistēmu grupas viceprezidents. “Kā pasaules līderis klēpjdatoru tirdzniecībā, HP turpina izstrādāt pielāgojamus, uzticamus un pieejamus datorus ar novatorisku dizainu, lai apmierinātu ikviena klienta prasības - sākot ar mobiliem patērētājiem līdz pat korporatīvajiem lietotājiem.”

AMD risinājumi ilgtermiņa ieguvumiem un veiktspējai

Jaunie klēpjdatori apgādāti ar AMD A sērijas APU procesoriem, kas izstrādāti, lai sniegtu paaugstinātu skaitļošanas ātrumu un grafikas sniegumu, kā arī nodrošina ilgāku baterijas darbības laiku. HP Pavilion dv klēpjdatoru modeļiem , pēc izvēles, ir pieejama dubultā grafika. Pārslēdzoties no parastās grafikas režīma un dubulto, iespējams sabalansēt veiktspēju un elektroenerģijas patēriņu. AMD Image Enhance un AMD Perfect Picture HD automātiski pielāgo dinamiskās krāsas un kontrastu, padarot krāsu toņus reālākus, bet video – plūstošākus un dzīvākus.

AMD VISION Pro tehnoloģija un diskrētās klases AMD Radeon™ Dual Graphics ProBook 4535s modelī un UMA grafika ProBook 6465b modelī uzlabo produktivitāti, nodrošinot optimālu vairākuzdevumu režīmu videokonferencēm, tīmekļa pārlūkošanai un grafiku intensīvi patērējošām lietojumprogrammām. Turklāt AMD Turbo Core tehnoloģija sabalansē veiktspēju un baterijas darbības laiku, kamēr AMD AllDay™ Power nodrošina papildus darbības laiku.

“HP un AMD sadarbība turpina attīstīties, lai nestu labumu mūsu klientiem ar tehnoloģiju inovācijām un uzlabotu sniegumu,” skaidro Leslijs Sobons (Leslie Sobon), AMD mārketinga viceprezidents. “AMD Fusion APU piedāvā perfektu jaudas, snieguma un izcilas grafikas apvienojumu, atklājot nākamās paaudzes digitālo pieredzi, kamēr AMD VISION tehnoloģija atvieglo datora izvēli.”

Cenas un pieejamība
- HP Pavilion dv6 maksās, sākot ar LVL 479, Pavilion dv7 maksās, sākot ar LVL 499. Paredzams, ka Pavilion dv6 un dv7 būs pieejami jūlijā.
- HP ProBook 6465b maksās, sākot ar LVL 569
- HP ProBook 4535s maksās, sākot ar LVL 449.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Artx__ @ 2011.07.20 13:48

Kaut kas jauns remontam ?..