Datuve :: HP prezentē īpaši kompaktu krāsu daudzfunkciju lāzerprinteri

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 60

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 60

Datuve.lv video
Top.LV

HP prezentē īpaši kompaktu krāsu daudzfunkciju lāzerprinteri

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.07.07 09:27  

HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw ir piemērots mazā un vidējā biznesa uzņēmumiem. Tas nodrošina profesionālas kvalitātes izdrukas, skenēšanas un kopēšanas funkcionalitāti, apvienojumā ar iespējām, kas taupa laiku un izmaksas, padarot printeri par gudru stratēģisko investīciju.

HP LaserJet Pro 100 M175nw sniegtās naudas, laika un enerģijas resursu taupīšanas iespējas tiek nodrošinātas ar tādām iebūvētām funkcijām kā HP Auto-Off, Instant-on Technology, kā arī vadu un bezvadu interneta savienojumi.
Turklāt uzņēmumi iegūst iespēju drukāt praktiski no jebkuras vietas pasaulē ar HP ePrint mobilo drukas risinājumu, kas ļauj klientiem ērti izdrukāt e-pasta vēstules, fotogrāfijas un citu saturu no jebkura HP printera ar ePrint atbalstu, lietojot viedtālruni, klēpjdatoru vai citu mobilo ierīci.


“M175 printeru līnija dod iespēju mazā un vidējā biznesa uzņēmumiem sasniegt lielām kompānijām raksturīgo kvalitāti un profesionalitāti, kaut arī šie printeri ir orientēti uz mazāku uzņēmumu vajadzībām,” skaidro Roberts Dinkelakers (Robert Dinkelacker), HP EMEA reģiona LaserJet ierīču mārketinga vadītājs. “Spilgtas krāsu izdrukas, zemais elektroenerģijas patēriņš un nelielais izmērs ļaus HP LaserJet Pro 100 color MFP M175nw kļūt par uzticamu un vērtīgu uzņēmējdarbības instrumentu.”

Plānotā printera cena – ap 210 Ls.

Saistītie raksti