Datuve :: Microsoft Latvia uzsāk WebsiteSpark programmu Latvijā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 115

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 115

Datuve.lv video
Top.LV

Microsoft Latvia uzsāk WebsiteSpark programmu Latvijā

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.06.07 13:24  

No šī gada jūnija Microsoft Latvijā oficiāli uzsāk globālo WebsiteSpark programmu, lai palīdzētu attīstīt biznesu mazajiem web dizaina un izstrādes uzņēmumiem, kā arī individuālajiem web pakalpojumu sniedzējiem. Programmas ietvaros tiek nodrošināta iespēja trīs gadus bez maksas izmantot web projektu izstrādei nepieciešamo programmatūru, dota pieeja starptautisko partneru un klientu tīklam, kā arī sniegts atbalsts un apmācības.

„Ar gandarījumu informēju, ka Microsoft WebsiteSpark ir pieejama gan individuālajiem web izstrādātājiem un dizaineriem, gan mazajiem uzņēmumiem (līdz 10 darbiniekiem), kam primārais pakalpojums ir profesionāla web izstrāde un dizains. Microsoft biznesa filozofija ir balstīta uz partnerību – palīdzēt citiem gūt panākumus un būt veiksmīgiem ar Microsoft risinājumu palīdzību,” saka Tautvīds Dagis (Tautvydas Dagys), programmas koordinators Baltijas valstīs.

Programmas dalībnieki bez maksas var izmantot tādas mājaslapu dizainam, izstrādei, pārbaudei un demonstrēšanai nozīmīgas programmas kā Visual Studio Professional, Expression Studio un Expression Web, Windows Web Server 2008 R2, SQL Server 2008 Web Edition, kā arī tīmekļa mitināšanai nozīmīgas programmas kā Windows Web Server 2008 R2 un SQL Server 2008 Web Edition.

Tāpat web profesionāļi var paplašināt savu uzņēmējdarbību, iegūstot pieeju jaunai klientu bāzei Microsoft PinPoint, kā arī izplatīt savus produktus un pakalpojumus ar Web App Gallery starpniecību. WebsiteSpark laikā dalībniekiem palīdz mājaslapu uzturēšanas partneri (Hosting Partners), piedāvājot konsultācijas, kvalitatīvu infrastruktūru, mājaslapu uzturēšanu, serveru līdz-izvietošanu utt. Savukārt, tīkla partneri (Network Partners) sniedz padomus un atbalstu biznesa un tehniskajos jautājumos, mājaslapu uzturēšanas un biznesa pakalpojumos, kā arī veido valsts, privāto un izglītības iestāžu ekosistēmu, ko web profesionāļiem ir iespēja izmantot sava biznesa attīstīšanai.

Visbeidzot, programmas dalībniekiem ir pieejamas dažāda veida apmācības, kā arī WebsiteSpark apmācību katalogs tiešsaistē. Iespējams bez maksas pieteikt problēmsituācijas Microsoft un saņemt konsultatīvu atbalstu, iegūt pieeju profesionāļu forumiem.

„Atzinīgi novērtējam programmas uzsākšanu Latvijā, jo tā sniedz vērtīgu atbalstu gan esošajiem uzņēmumiem, gan veicina jaunu un radošu uzņēmumu veidošanos. Patiess prieks, ka eksistē šādas papildus atbalsta iespējas, lai uzņēmumi varētu izmantot mūsdienu tehnoloģijas savu ideju īstenošanai, kā arī apmācības un specifiskās konsultācijas šo programmatūru pielietošanā,” saka Nodibinājuma „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” valdes priekšsēdētājs Ivars Eglājs.

Vairāk informācijas un iespēja pieteikties programmai: http://www.microsoft.com/web/websitespark/

Saistītie raksti

Komentāri

#1 rrrr @ 2011.06.07 14:33

ubuntu + apache + php5 mysql FTW!

#2 defacto-x @ 2011.06.07 14:36

He he heeeeee, Ms, Vernspils, nozīmīgas programmas kā..., bez maksas, Microsoft biznesa filozofija ir balstīta uz partnerību... Nu pierakstam klāt ka tā ir reklāmiņa, pierakstām.

#3 Gestapo @ 2011.06.07 17:56

Labāk pārdodiet Skype cilvēkiem kuriem ir galva uz pleciem. Kopš jūsu šefs Bils nopirka Skype, tas praktiski vairs nav lietojams.