Datuve :: Google negrib maksāt $600 000 par nozagtu kino

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 68

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 68

Datuve.lv video
Top.LV

Google negrib maksāt $600 000 par nozagtu kino

Ievietoja: Andrei @ 2011.03.10 14:20  

Parīzes apelācijas tiesa atklājusi autortiesību likuma pārkāpumu no Google puses: korporācijai jāsamaksā kompensācijas “par morāliem zaudējumiem” un tiesas izdevumiem 430 tūkst. eiro apmērā, ziņo Le Point.

Apelācijas tiesas lēmums skar četras dažādas vietas: Google iesniedza pretenzijas kāds fotogrāfs un trīs dažādu dokumentālu filmu (ieskaitot slavenu kino “Mondovino”) producenti. Prasītāji vairākas reizes vērsās Google, pieprasot izņemt atsauces uz viņu darbu pirātu versijām, kā arī pirātu video, kas izlikti Google Video. Google, viņuprāt, netika galā ar šo uzdevumu: kaut arī kompānija izņēma šos darbus no meklētāja un videohostinga, pēc kāda laika tie atkal parādījās.Tomēr Google uzskata, ka to nav iespējams izpildīt ne tikai tehniski, bet tas ir pretrunā ar Uzticību digitālai ekonomikai likumdošanu, kas tika pieņemta Francijā 2004.gadā. Kompānija pārsūdzēs tiesas spriedumu, ziņo Agence France-Presse.

Francijas kompānijas jau sen vēlas iegūt naudu no Google. Tā pati aģentūra Agence France-Presse vienreiz notirgoja korporācijai īpašu līgumu savām ziņām, iesūdzot to tiesā.

Kā avots izmantotas AFP un Le Point.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 qweris @ 2011.03.14 14:42

Mudaki, tas ir tā pat kā sodīt valsts valdību par katru grafiti, kas parādās uz kādas no miljons māju sienām. Dažus jau var notīrīt, bet novērst nevarēs nekad.