Datuve :: Samsung Consumer Electronics Association (CES) 2011 izstādē demonstrē nākotnes tehnoloģijas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 94

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 94

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung Consumer Electronics Association (CES) 2011 izstādē demonstrē nākotnes tehnoloģijas

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.01.06 10:26  

Izceļot savas līderpozīcijas dizaina jomā, Samsung šodien savā Starptautiskās Patērētāju elektronikas (CES) izstādes preses konferencē prezentēs kompānijas 2011.gada patērētāju elektronikas portfolio, kurā īpaši izceļas jaunie Smart televizori, lietotāju vēlmēm pielāgotās, viegli lietojamās foto un videokameras, novatoriskie IT produkti, kā arī jaunākās mobilās tehnoloģijas gan mājas, gan arī kustībā esošajiem lietotājiem.

Samsung prezentēto produktu klāsts būs pieejams apskatei no šī gada 6. līdz 9.janvārim Samsung stendā Nr. 12006, Centrālajā hallē, Lasvegasas Izstāžu centrā. Plašāka informācija, video saturs un produktu attēli ir pieejami Samsung mikrovietnē: www.samsungces2011.com. Preses konference tiks arī straumēta interneta tiešraidē šādās vietnēs: www.samsung.com, www.cnet.com/live un www.facebook.com/samsungtommorrow.

Galvenā tēma izstādes laikā paredzētajai prezentācijai ir Samsung Viedās dzīves (Samsung Smart Life) koncepcija, kas balstās uz trim pamatelementiem: vieds dizains, vieda lietošana un vieda savienojamība. Vieds dizains ir mērķtiecīgs dizains, kas vienlaikus ar estētiku uzlabo arī produkta funkcionalitāti un lietošanas īpašības. Vieda lietošana ietver ātrāko iespējamo satura nodrošinājumu ar visplašāko dažādu aplikāciju un spēļu klāstu uz visjaunākajām tehnoloģiskajām platformām un kvalitatīvākajiem ekrāniem. Savukārt viedā savienojamība ļauj lietotājiem produktu automātiski savienot ar citām ierīcēm, lai koplietotu saturu. Apvienojot visus šos trīs koncepcijas pamatelementus, tiek nodrošināta viedāka dzīve, kurā ierīces savstarpēji sadarbojas un nodrošina jaunas satura lietošanas iespējas.

Radot televizoru no jauna

2011.gadā Samsung ir teju vai radījis televizoru no jauna, vizuāli gandrīz pilnībā atbrīvojoties no tradicionālā TV ekrānu norobežojošā korpusa apmales. Samsung jaunā īpaši šaurās ekrāna apmales dizaina koncepcija ir sastopama kompānijas vadošajos 2011.gada televizoros – D8000 un D7000 3D LED modeļos. D8000 sērijas televizora ekrāna apmale ir tikai aptuveni 5 milimetrus šaura, sniedzot tik daudz ekrānplatības kā vēl nekad.


Samsung D6500 plazmas televizoram ekrāna apmales platums ir mazliet lielāks nekā 3D LED televizoru modeļiem. Taču, pateicoties Samsung izstrādātajai Plasma Plus-One tehnoloģijai, Samsung ir veidojis D6500 modeļa dizainu tā, lai patērētāji tomēr iegūtu papildu ekrāna platību. Tas nozīmē, ka tradicionālajam 58 collu plazmas televizoram patiesībā ir 59 collu ekrāns.


“2010.gadā Samsung izkliedēja robežu starp tehnoloģiju un mākslu, ieviešot 9000.sērijas LED televizoru ar slīpēta metāla ekrāna apmali, kas bija Samsung plānākais jebkad radītais LED televizors ar korpusa biezumu, kas mazāks par 7,6 milimetriem,” sacīja Sangčul Lī (Sangchul Lee), Samsung Electronics Attēlveidošanas biznesa nodaļas vecākais viceprezidents. “Samsung arī 2011.gadā turpina apvienot tehnoloģijas un mākslu, virzot televizoru dizainu vienu soli tālāk un piedāvājot iepriekš nepieredzētus dizaina risinājumus, kas lieliski iederas ikvienā mājoklī.”


Šogad Samsung ir īstenojis vēl vairākas jaunas novatoriskas idejas TV jomā:

• Media Hub satura funkcijas ieviešana no Samsung Galaxy ierīcēm arī Samsung Smart televizoros. Lietotāji var viegli atrast sev tīkamās filmas un raidījumus ar internetā pieejamo TV aplikāciju palīdzību, kuras var atrast SamsungApps aplikāciju veikalā – pasaulē pirmajā HDTV satura aplikāciju interneta veikalā.
• Jauns dizains 2010.gadā prezentētajai 3 collu skārienekrāna pultij. Tagad šī pults ir aprīkota tikai ar skārienvadības ekrānu, atgādinot viedtelefonu un piedāvājot tikai vienu ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņu.
• Jaunu aksesuāru sērija, kas ietver 3D brilles ar optiskajām dioptrijām, Skype sertificētu HD kameru TV video konferencēm, bezvadu lādētāju 3D brillēm un dažāda veida TV sienas montāžas risinājumus.

Vienlaicīgi prezentējot savas jaunākās TV inovācijas, Samsung arī laidis klajā jaunākos produktus Blu-ray atskaņotāju sērijā. Starp tiem ir BD-6700 atskaņotājs, kas var lepoties ar 3 sekunžu ieslēgšanās laiku un 2D-uz-3D attēla konvertēšanas funkciju. Papildus tam Samsung prezentē jaunākās paaudzes Blu-ray mājas kinoteātra sistēmas – piemēram, HT-C6730W, kas ir aprīkota ar 3D Depth Sound tehnoloģiju. Šī skaņas sistēma sinhronizējas ar telpisko video attēlu, lai panāktu spēcīgāku vertikālo skanējumu, tādējādi nodrošinot reālistiskāku audio skanējumu, kas teicami papildina 3D video.


Digitālā attēlveidošana: inovācijas sniedz jaunas iespējas un lietošanas vienkāršību

Lai lietotājam palīdzētu izmantot visas jauno tehnoloģiju iespējas, Samsung ir laidis klajā savas jaunākās digitālās foto un video kameras. SH100 kamera ļauj viegli un ātri augšupielādēt fotogrāfijas Facebook un YouTube portālos, kā arī automātiski izveidot kameras satura rezerves kopijas lietotāja datorā. Šī arī ir pirmā kamera, kas spēj savienoties ar Android viedtelefonu, lai lietotājs varētu izmantot telefonu kā kameras tālvadības pulti. Viedtelefons var arī tikt izmantots, lai pievienotu GPS koordinātu informāciju katrai uzņemtajai fotogrāfijai.

Samsung ir arī prezentējis savu jaunāko piedāvājumu populārajā Dual-View divekrānu kameru sērijā – foto kameru ST700. Dual-view sistēma pirmo reizi tika radīta 2009.gadā, un tā pārveidoja metodi, kā ir iespējams uzņemt pašportreta foto. Jaunajā ST700 kamerā, kas veidota uz oriģinālās Dual-view sistēmas bāzes, Samsung ir iestrādājis lielāko priekšējo ekrānu, kāds jebkad ir izmantots šāda tipa kamerā, kā arī tai ir Smart Filter 2.0 funkcija, kas lietotājam piedāvā virkni dažādu foto efektu. SH100, ST700 un WB210 kameras ir apveltītas ar Samsung izstrādāto, interaktīvo Smart Access lietotājsaskarni, kas ar skārienvadības ekrāna palīdzību nodrošina pavisam vieglu kameras funkciju vadību.

Lai atmiņu iemūžināšanu padarīt tik vienkāršu kā vēl nekad, Samsung ir laidis klajā fotokameras WB210 un WB700. Inovatīvā WB210 digitālā kamera var lepoties ar superslaidu korpusu, kurā ietverts 3,5 collu skārienvadības ekrāns ar vadības izvēlni, kas veidota pēc līdzības ar mobilajiem telefoniem. WB210 kamerai ir 12x optiskā tālummaiņa un 21 mm platleņķa objektīvs ar ļoti plašu skata leņķi. WB210 kamera ir arī aprīkota ar 14 megapikseļu attēlveidošanas sensoru, kas nodrošina kristālskaidras fotogrāfijas. Savukārt WB700 īpaši plānā kamera ir apgādāta ar 24x optisko tālummaiņu un 16 megapikseļu CCD attēlveidošanas sensoru, kas lietotājam dāvā izcilas kvalitātes fotogrāfijas.


Pateicoties NX sērijas kameru popularitātei, Samsung ir laidis klajā vairākus jaunus objektīvus šīm kamerām. Jaunā NX11 kamera būs aprīkota ar 18-55 mm i-Function objektīvu, kā arī tai būs pieejami vēl divi jaunās i-Function tehnoloģijas objektīvi – kompaktais 20 mm Pancake un sudrabotas krāsas 20-55 mm tālummaiņas objektīvs.

Samsung ir papildinājis savu video kameru klāstu ar Q10 Full HD videokameru. Q10 izmanto lielu, aizmugurgaismotu attēlveidošanas sensoru, kas nodrošina patiesi augstas kvalitātes Full HD videomateriālu uzņemšanu. Videokamera ir viegli kontrolējama, un tā ir piemērota ērtai lietošanai gan ar labo, gan ar kreiso roku.


Savietojamie ekrāni un IT risinājumi
Turpinot savu jauno produktu sēriju, Samsung ir realizējis arī apbrīnojamus sasniegumus mājas un mobilās datortehnikas jomā.


Note PC 9 dators var lepoties ar savu unikālo dizainu. Tas ir pasaulē pirmais klēpjdators, kura korpusa izstrādē ir izmantots dūralumīnijs. Tas ir materiāls, ko parasti izmanto modernu lidaparātu izstrādē, jo tas ir ļoti izturīgs un viegls. Līdz ar to Note PC 9 sērijas klēpjdatori ir ieguvuši aerodinamisku izskatu. Note PC 9 klēpjdatorā galvenais akcents ir likts uz veiktspēju, tāpēc, līdz ar Samsung Fast Start tehnoloģijas un SSD diska (Solid State Drive) izmantošanu, Note PC 9 dators spēj ieslēgties 10 sekunžu laikā, kas ir par 60 procentiem ātrāk nekā, izmantojot klasisko cieto disku (HDD). Turklāt tā SuperBright Plus ekrāns ar 400nit gaišumu (16 miljoni krāsu) padara spēļu spēlēšanu vai attēlu skatīšanos par īstu baudu.

Samsung ir arī laidis klajā Sliding PC 7, kas ir uz Windows 7 operētājsistēmas balstīts piezīmjdators ar izbīdāmu klaviatūru. Sliding PC 7 piezīmjdatoram ir novatorisks planšetes dizains un multi-touch aplikāciju atbalsts, kas ir teicami piemērotas dažādām izklaides vajadzībām. Taču līdz ar izbīdāmo klaviatūru šis dators ir spējīgs pārvērsties par klasisku klēpjdatoru, kas lieti noderēs darbam ārpus ofisa.

Rūpējoties par klēpjdatoru lietotājiem, kas meklē plašākas tehnoloģiskā aprīkojuma papildiespējas, Samsung ir prezentējis CA 550 un CA 750 Central Station monitorus. Īpaši plānie Central Station monitori ļauj klēpjdatoru lietotājiem viegli pārslēgties starp mobilajiem un stacionārajiem datoriem, kā arī teicami sakārto un apvieno darba vietas aprīkojumu. Līdz ko klēpjdators ar tam pievienotu USB 3.0 spraudni pietuvojas Central Station monitoram tuvāk par vienu metru, šī iekārta automātiski aktivizējas, ieslēdzot arī visas tam pieslēgtās perifērijas iekārtas un savienojot kopā abus ekrānus, lai nodrošinātu lielāku darbvirsmu.

Savukārt datorspēļu cienītājiem vai arī tiem, kas vēlas uzlabot savu ikdienā lietojamo aplikāciju iespējas, Samsung ir laidis klajā divus 3D LED monitorus: SA750 un SA950. Abi monitori apveltīti ar Samsung īpaši plāno dizainu, turklāt SA950 modelis ietver arī 2D-uz-3D attēla konvertēšanas funkciju. Arī TA950 daudzfunkcionālais monitors ir aprīkots ar šo 2D-uz-3D attēla konvertēšanas funkciju un vēl papildu Internet@TV funkcijas atbalstu.
Samsung savā IT risinājumu grupā ir prezentējis arī vairākus jaunus savienojumu risinājumus. Samsung MobilePrint aplikācija, kas uzstādīta tādās Android ierīcēs kā, piemēram, Galaxy S viedtelefonos vai Galaxy Tab planšetdatoros, ļaus lietotājiem caur WiFi savienojumu izveidot tiešu saslēgumu ar Samsung printeriem un dos iespēju no mobilās ierīces izdrukāt savas fotogrāfijas, PDF dokumentus vai interneta vietnes attēlus.

Samsung Mobile: ātrums, ekrāns un saturs
Samsung Mobile nākamā inovāciju paaudze arī 2011.gadā turpina koncentrēties uz ātrumu, dizainu un saturu. Pašlaik mobilo risinājumu pasaule virzās uz ātru satura piegādi ar labāku tehnoloģisko platformu palīdzību, gaišākajiem un dinamiskākajiem ekrāniem ar labāko lietotājsaskarni, kā arī uz plašu klāstu ar aplikācijām, spēlēm un pielāgota satura izveidi visdažādākā veida ierīcēm.

Pēc ievērojamajiem Galaxy Tab panākumiem, kas aizritējušā gadā beigās kļuva pieejams arī Latvijā, Samsung šodien izziņoja, ka šī gada pirmajā ceturksnī ASV būs pieejama arī Galaxy Tab versija tikai ar WiFi savienojuma atbalstu. Uz WiFi balstītais Galaxy Tab planšetdators darbosies ar Android 2.2 (Froyo) operētājsistēmu, un tas būs aprīkots ar 7 collu TFT ekrānu, kam ir 1024 x 600 punktu WSVGA izšķirtspēja. Šī vieglā un slaidā ierīce svērs vien nepilnus 370 gramus, un, pateicoties tās 12 milimetru plānajam korpusam, to var viegli ievietot žaketes kabatā vai somiņā. Galaxy Tab būs aprīkots ar 16 GB iebūvēto atmiņu, un tam būs arī atmiņas karšu lasītājs, kurā var ievietot microSD karti ar ietilpību līdz pat 32 GB. Galaxy Tab planšetdatoram būs arī Adobe Flash Player 10.1 atbalsts, kas nodrošina paplašinātas satura iespējas un piekļuvi tūkstošiem interneta vietņu, kas pildītas ar sarežģītām uz Flash tehnoloģijas balstītām aplikācijām un saturu. Galaxy Tab aizmugurē būs iestrādāta 3 megapikseļu kamera, kas ļauj uzņemt fotogrāfijas, savukārt ierīces priekšpuse atrodama 1,3 megapikseļu kamera video čata vajadzībām.

Samsung Galaxy sērijas produktos pieejamā Media Hub aplikācija, pateicoties ražotāja sadarbībai ar spēcīgākajām izklaides satura studijām un TV satura tīkliem, ļauj lietotājiem iznomāt vai arī iegādāties savas iecienītākās filmas vai TV pārraides un izbaudīt tās labākajā kvalitātē. Katrs video ir speciāli optimizēts, lai teicami atbilstu konkrētās ierīces ekrāna izmēram, ekrāna tipam, kā arī mobilās ierīces video un audio satura atskaņošanas tehniskajām iespējām. Samsung pirmo reizi savā Media Hub atbalstītā satura klāstā ir iekļāvis vairākus ļoti nopietnus satura nodrošinātājus – 2011.gadā kompānija CBS piedāvās vairākas no savām visaugstāk novērtētajām un pieprasītajām programmām, to skaitā CSI, NCIS, The Good Wife un Survivor. Iepriekšminētajam satura nodrošinātājam iekš Media Hub aplikācijas klāt vēl pievienojas arī MTV Networks, NBC/Universal, Paramount un arī Warner Bros kompānijas. Papildus tam 2011.gadā Media Hub funkcijai varēs piekļūt arī Samsung Smart televizori.

Saistītie raksti