Datuve :: Kaspersky Lab izlaiž uzņēmumiem domātos izstrādājumus serveru un datu glabāšanas sistēmu aizsardzībai

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 44

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 44

Datuve.lv video
Top.LV

Kaspersky Lab izlaiž uzņēmumiem domātos izstrādājumus serveru un datu glabāšanas sistēmu aizsardzībai

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.12.15 10:48  

Kaspersky Lab ziņo par divu jaunu lietojumprogrammu izlaišanu, kas ietilpst atjauninātajā uzņēmumiem domāto risinājumu sērijā, — Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition un Kaspersky Anti-Virus datu glabāšanas sistēmām.

Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition (KAV for WSEE) ir paredzēta operētājsistēmas Microsoft Windows pārvaldītu serveru aizsardzībai. Lietojumprogramma ir saderīga ar atmiņas ierīču hierarhiskajām vadības sistēmām, kā arī atbalsta serveru klasteru sarežģīto arhitektūru.

Kaspersky Anti-Virus datu glabāšanas sistēmām ir paredzēta, lai nodrošinātu aizsardzību populārajiem datu uzglabāšanas risinājumiem EMC Celerra. Neaizsargātā uzņēmuma datortīklā piekļuve kopīgi izmantojamajām datnēm var novest pie tā, ka vienīgā kaitīgā programmatūra inficē lielu skaitu datoru, tāpēc datortīkla glabāšanas sistēmām ir nepieciešama pilnvērtīga aizsardzība.

Abi izstrādājumi darbojas, izmantojot jauno 8. versijas antivīrusu kodolu, kurā īstenotas ne vien elektronisko parakstu, bet arī heiristiskās metodes aizsardzībai pret jauniem apdraudējumiem, tādējādi ļaujot atklāt pat vēl nezināmas kaitīgās programmatūras. Kodols ir ātrdarbīgs, patērē minimālu sistēmas resursu daudzumu un regulāri atjauninās bez nepieciešamības restartēt serveri.

Pat tik svarīgs uzdevums kā informācijas aizsardzības nodrošināšana nedrīkst palēnināt uzņēmējdarbības procesus, tāpēc KAV for WSEE un KAV datu glabāšanas sistēmām ļauj regulēt resursu sadalījumu atbilstoši uzdevuma svarīgumam — ja nepieciešams, antivīrusu skenēšana var turpināties fona režīmā. Turklāt administrators var izslēgt no skenēšanas drošus procesus, kuru darbība antivīrusu skenēšanas laikā palēninās (datu dublējumkopiju veidošanu, cietā diska defragmentēšanu u. c.).

Viena no galvenajām jauno lietojumprogrammu priekšrocībām ir iespēja vadīt informācijas drošības sistēmu ar Kaspersky Administration Kit — komponentu, kas ļauj centralizēti pārvaldīt uzņēmuma informācijas drošības sistēmu, attālināti veikt lietojumprogrammas instalēšanu un konfigurēšanu, kontrolēt tās darbu, kā arī laikus saņemt atjauninājumus un paziņojumus.

Turklāt Kaspersky Administration Kit rada iespēju piešķirt administratoriem dažādu līmeņu atļaujas, tādējādi nodrošinot uzņēmumā noteikto informācijas aizsardzības prasību ievērošanu. Sistēmu var konfigurēt un uzraudzīt, arī izmantojot Microsoft Management Console un komandrindas.

KAV for WSEE un KAV datu glabāšanas sistēmām ir sertificēta darbam ar jauno versiju Windows Server 2008 R2 un ar virtualizācijas platformu VMware.

Sīkāka informācija par Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition un Kaspersky Anti-Virus datu glabāšanas sistēmām ir atrodama: http://kaspersky.antivirus.lv/lat/products/office/components

Saistītie raksti

Komentāri

#1 rhee @ 2010.12.15 14:31

Jā un vīrusus arī izlaiž!

#2 zalupa3000GT @ 2010.12.15 18:13

rhee rakstīja:

Jā un vīrusus arī izlaiž!

pimpi aizver muti

#3 rhee @ 2010.12.15 21:38

Un to man saka zalupa?

#4 Brunno @ 2010.12.15 21:56

rhee, reklāmrakstus nedrīkst komentēt, bet ja komentē tad tikai labu.

#5 rhee @ 2010.12.15 23:17

Skaidrs, bet es jau neko neteicu sliktu par pašu antivīrusu, viņš dara labi savu lietu.

P.s.- varat dzēst visus komentārus.