Datuve :: Atklāta elpu aizraujošā Ferrari Pasaule Abu Dabī

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 89

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 89

Datuve.lv video
Top.LV

Atklāta elpu aizraujošā Ferrari Pasaule Abu Dabī

Ievietoja: JanisDravnieks @ 2010.11.02 02:29  

Itāļu autobūves kompānija Ferrari vienā no septiņiem Arābu Emirātiem jau četrus gadus strādā pie grandioza projekta, kura atklāšana beidzot pirms pāris dienām norisinājās Abu Dabī. Plašākai sabiedrībai atklāšana tika atlikta par vienu dienu, jo 90 gadu vecumā nomira slavens Emirātu Šeihs Saqr bin Mohammad al-Qassimi. Tas gan neietekmēja turpmāko atklāšanas gaitu.

Ferrari Pasaule Abu Dabī (Ferrari World Abu Dhabi) ir pasaulē lielākais iekštelpu atrakciju parks, kura platība sasniedz 200 tūkstošus kvadrātmetru. Lielākā daļa parka atrodas zem 50 metru augsta jumta, kurš nosedz 86 tūkstošus kvadrātmetru platību. Šis atrakciju parks ir vēl, kas nepieredzēts. Protams, sarkanā krāsa dominē it visur!

Arhitekts Džeks Rouss (Jack Rouse) ir izstrādājis lielāko daļu no Ferrari atrakcijām. Kopumā apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt vairāk nekā 20 dažādus atrakciju veidus. Piemēram, Bell'Italia, kurā katrs dalībnieks iesēžas īstā 1960. gada Ferrari 250 California Spyder (tikai šoreiz bez 280 zirgspēku spēcīga dzinēja) un bauda ekskursiju patīkamā ātrumā slīdot caur parku. Formula Rossa ir atrakcija, kurā apmeklētāji atkal iesēžas reālās Ferrari formulās un bauda ātrāko amerikāņu kalniņu braucienu pasaulē sasniedzot ātrumu pat 240 km/h! Citviet šo dēvē par brīvo kritienu, bet Ferrari Pasaulē par G-Force. Tā ir atrakcija, kura atrodas apjomīgā parka vidū (labi redzama bildē fotogrāfētā no augšas) dalībniekus uzved 62 metru augstumā un pēc brīža atlaiž brīvajā kritienā. Kā noteica pirmie ekstrēmisti - efektīvākais mirklis ir tieši pirms konstrukcija ir sākusi bremzēt. Ekskluzīva atrakcija izdomāta arī datorspēļu faniem, proti, jāiesēžas īstā Ferrari F430 un jāpiedalās sacensībās. Tavu spēkratu, sagriež, mētā un krata. Tāpat arī uzņemot ātrumu un bremzējot! Kā dzīvē! Vēl ir vērts pieminēt ekskursiju ar nosaukumu V12, kura norisinās milzīga Ferrari V12 dzinēja dzīlēs, kā arī trīs interesantas formulu un superkāru sacīkšu trases bērniem, kuriem ir iespēja izmēģināt arī Junior GT formulas.

Uz vietas atrodas seši Itāļu virtuves restorāni, kurus gan ir ieteicams apmeklēt apmeklējuma nobeigumā. Katrs šo aizraujošo atrakciju parku vērtēs citādi, vienam liksies, ka tajā ir visa kā pārāk daudz, jo arābi acīmredzot šeit naudu itin nemaz nav taupījuši, bet cits to var uzskatīt par labi pavadītu laiku ar ģimeni. Ferrari World Abu Dhabi vienu lietu garantē - garlaicīgi nebūs! Ieejas maksa ir sākot no 22 latiem par bērnu biļeti līdz pat 50 latiem par pieaugušo biļeti, kuru var izmantot visām atrakcijām. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja par brīvu.
Saistītie raksti

Komentāri

#1 jessica @ 2010.11.02 14:22

kuul!

#2 Smerdelis @ 2010.11.02 22:59

Vot tas tiešām ir iespaīdīgi!