Datuve :: LG un Volkswagen kopīgi izstrādās viedu savienojamības platformu automašīnām

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 282

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 282

Datuve.lv video
Top.LV

LG un Volkswagen kopīgi izstrādās viedu savienojamības platformu automašīnām

Ievietoja: Datuve @ 2016.07.08 13:09  

LG Electronics (LG) un Volkswagen AG paziņojuši, ka kopīgi izpētīs un izstrādās jaunu viedu savienojamības platformu automašīnām Volkswagen Cross-Over. Izmantojot jaunākās mākoņu tehnoloģijas, platformas mērķis ir ļaut vadītājiem, atrodoties mašīnā, labāk pārvaldīt gan savu viedo mājokli, gan arī uz atrašanās vietu balstītus pakalpojumus.

LG

Nākamo dažu gadu laikā LG un Volkswagen sadarbosies, lai:
• Izstrādātu tehnoloģijas, kas nodrošinātu mājokļu pārvaldi no automašīnas, sniedzot autovadītājiem spēju kontrolēt un uzraudzīt tādas viedās ierīces savās mājās kā apgaismojums, drošības sistēmas un mājsaimniecības iekārtas, viņiem atrodoties ceļā.
• Izstrādātu paziņojumu centru, kas saprot kontekstu un sniedz paziņojumus intuitīvā un drošā veidā, kā arī nodrošina optimizētus ieteikumus, lai autovadītāji varētu reaģēt, balstoties uz reāla laika situācijām.
• Izstrādātu optimizētu nākamās paaudzes borta datoru tehnoloģiju.

„Volkswagen turpina ar savu zīmolu digitalizēšanu,” norāda Volkswagen elektronikas un automašīnu izpētes nodaļas vadītājs profesors Forms. „Mēs šajā procesā vienmēr koncentrējamies uz mūsu klientiem. Viņiem komforts, drošība un energoefektivitāte spēlē svarīgāko lomu. LG ir spēcīgs un uzticams partneris jaunu funkciju ieviešanā un viens no lielākajiem inovāciju ieviesējiem mājsaimniecībās. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar LG, lai nākotnē mūsu klientiem radītu vienkāršus, viegli lietojamus viedo mājokļu risinājumus, kas būtu integrēti mūsu automašīnu sistēmās.”

LG

„LG Electronics un Volkswagen uzsāk sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes viedo automašīnu savienojamības platformu, kas ļauj plašu integrāciju ar viedo mājokļu pakalpojumiem un atvērtu IoT tehnoloģiju ieviešanu,” vēsta LG Cloud Center vadītājs Ričards Čoi. „Mēs uzskatām, ka LG zināšanas viedajās tehnoloģijās kopīgi ar Volkswagen līderību automašīnu nozarē revolucionizēs veidu, kādā autovadītāji mijiedarbojas ar saviem transportlīdzekļiem.”

2015.gada martā Volkswagen struktūrvienība Italdesign Guigiaro Ženēvas autoizstādē prezentēja GEA koncepta automašīnu ar septiņiem nozīmīgiem elementiem, ko nodrošinājis LG Electronics, tostarp hologrāfisku ekrānu, ar tīklu savienotu viedo pulksteni, aizmugurējo lukturi un kameru. Jūlijā LG tika izraudzīts par Volkswagen stratēģisko elektronisko detaļu piegādātāju un tika iekļauts kā partneruzņēmums tā FAST programmā. Starptautiskajā elektronikas izstādē CES šā gada sākumā abi uzņēmumi veiksmīgi demonstrēja modernu Smart mājokļu pakalpojumu, kuru iespējams attālināti kontrolēt no automašīnas.

Saistītie raksti