Datuve :: Viedpalīgam ERNEST jauns risinājums auto parku pārraudzībai

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 258

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 258

Datuve.lv video
Top.LV

Viedpalīgam ERNEST jauns risinājums auto parku pārraudzībai

Ievietoja: Datuve @ 2016.06.10 19:58  

Latvijā izstrādāto auto un mājas viedpalīgu „ERNEST” autori ir radījuši jaunu risinājumu korporatīvo automašīnu parku pārraudzībai – „ERNEST AUTO GPS””. Jaunais viedpalīgs uzņēmumiem sniegs iespēju efektīvi, detalizēti un ērti pārraudzīt visa sava autoparka ekspluatāciju vienā platformā – Ernestapp.com un mobilajā aplikācijā. Risinājums ir piemērots loģistikas uzņēmumiem, taksometru parkiem, autoskolām vai saimniecībām, kā arī lielākiem un mazākiem uzņēmumiem un privātpersonām, kuriem ir būtiska automašīnu GPS uzraudzība. Šis ir ceturtais „ERNEST” produkts, un tas ir radīts trīs mēnešu laikā pēc pirmā viedpalīga prezentācijas.

ernest

Lai arī „ERNEST AUTO GPS” izstrāde ir konceptuāli pabeigta, šobrīd norisinās BETA prototipu noslēdzošā testēšana fāze. „ERNEST” komanda aicina tajā iesaistīties uzņēmumus, saņemot bez maksas „ERNEST AUTO GPS” ierīces un uzstādīt tās sava uzņēmuma auto parka automašīnām. Savukārt pēc jaunā risinājuma izmēģināšanas – sniegt atgriezenisko saiti par produkta lietošanas pieredzi.

„ERNEST AUTO GPS” pārvaldītājiem būs iespēja vienā platformā pārredzēt visu autoparka automašīnu braucienu datus par konkrētiem maršrutiem un laika periodiem, izsekojot gan automašīnas veiktajam maršrutam, distancei un ātrumam visa brauciena garumā. Katrai autoparka automašīnai iespējams uzstādīt arī atļauto braukšanas rādiusu, to šķērsojot, „ERNEST” ierīces pārvaldītājs saņems ziņu par neatļautu brauciena maršrutu.
Visu pārredzamo informāciju iespējams eksportēt Excel/PDF formātu dokumentos kvalitatīvu VID atskaišu sagatavošanai un izmantošanai ārpus Ernestapp platformas.

ernest

Artūrs Pumpurs, „ERNEST” idejas autors un uzņēmuma „Valet & Knave” vadītājs: „Pēc desmit gadu darba pieredzes loģistikas segmentā un konsultējoties ar loģistikas un transporta nozares uzņēmumiem, radījām ērtu, drošu un juridiskajām personām pielāgotu automašīnu pārraudzīšanas risinājumu. Vienā platformā pieejamo informāciju par visām autoparka automašīnām un iespēju to analizēt, kā arī pārraudzīt novērtēs ikviens uzņēmums, kam būtiska kontrole pār saviem pamatlīdzekļiem.
Jaunais „ERNEST AUTO GPS” risinājums mums kā „ERNEST” viedpalīga radītājiem ir apliecinājums pašu izvirzītajam darbības nosacījumam – labā prakse ir turpināt attīstīties un pilnveidot „ERNEST” konceptu, neapstājoties pie jau radītā. Šobrīd varu atklāt, ka jau vasaras nogalē sabiedrību iepazīstināsim ar vēl vienu jaunu „ERNEST” ierīci”.

ernest

Uzņēmumi, kuri vēlas iesaistīties „ERNEST AUTO GPS” BETA testēšanas procesā tiek aicināti pieteikties, sazinoties personīgi ar „ERNEST” komandu: pumpurs @ valetandknave.com / t. 27748293.

Saistītie raksti