Datuve :: Latvijā izstrādāta autotransporta vadības sistēma gūst atzinību starptautiskā izstādē Ukrainā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 148

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 148

Datuve.lv video
Top.LV

Latvijā izstrādāta autotransporta vadības sistēma gūst atzinību starptautiskā izstādē Ukrainā

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.10.27 14:34  

Šī gada oktobrī tehnoloģiju kompānija „Izseko” piedalījās starptautiskajā izstādē „Transports un loģistika 2010”, prezentējot GPS auto kontroles un vadības sistēmu Mapon, kas ir Izseko starptautiskais zīmola nosaukums. Izstādē, kas norisinājās Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, Mapon inovatīvie autoparka vadības risinājumi guva lielu interesi un augstu novērtējumu no apmeklētāju puses, kā arī saņēma žūrijas apbalvojumu par augstas kvalitātes produkta izstrādi.

Sasniedzot vienu no vadošajām pozīcijām Latvijā, Izseko īsteno izstrādāto eksporta stratēģiju, kas paredz Mapon virzību Eiropas, Tuvo Austrumu un NVS valstu tirgos. Dalība Ukrainas lielākajā transporta izstādē nodrošināja Mapon pakalpojumu atpazīstamību ne tikai pašā Ukrainā, bet arī tās kaimiņvalstīs, no kurām uz izstādi bija ieradies kupls skaits uzņēmēju.

Apmeklētāju vidū lielu interesi izraisīja Mapon degvielas kontroles risinājums, kas uzņēmumiem būtiski samazina izdevumus šajā pozīcijā, jo novērš degvielas nesankcionētas noliešanas gadījumus, kas Ukrainā joprojām ir ļoti bieži sastopami. Savukārt Mapon sistēmas iespējas, tādas kā reālā laika sekošana, brīdinājumu saņemšana par auto nesankcionētu lietošanu, atskaites, kas parāda kopējo autoparka efektivitāti un citi autoparka vadības rīki guva atzinību gan no apmeklētāju puses, gan no izstādes žūrijas, kas par Mapon augsto kvalitāti uzņēmumam "Izseko" piešķīra apbalvojumu.

Izstādes gaitā tika noslēgti vairāki līgumi ar Ukrainas uzņēmumiem par Mapon sistēmas izmantošanu, kā arī iesāktas sarunas par sadarbības uzsākšanu, kas paredz Mapon pakalpojumu tālāko attīstību Ukrainas tirgū.

Dalība izstādē „Transport + Logistics'2010” tika īstenota sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), piesaistot Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Izseko ir autotransporta vadības un kontroles sistēma, kura izmanto GPS un GPRS tehnoloģijas. Ar Izseko uzņēmuma administrācija var sekot līdzi sev piederošajiem autotransporta līdzekļiem no jebkuras vietas pasaulē, kur pieejams internets. Izseko ne tikai sniedz informāciju par automašīnas atrašanās vietu, braukšanas ātrumu, stāvēšanas laiku, degvielas patēriņu, bet veido arī atskaites par kopējo autoparka efektivitāti un palīdz uzņēmumiem samazināt ar autoparku saistītās izmaksas.

Saistītie raksti