Datuve :: Brabus piedāvā 788 zirgspēku S klasi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 72

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 72

Datuve.lv video
Top.LV

Brabus piedāvā 788 zirgspēku S klasi

Ievietoja: JanisDravnieks @ 2010.10.27 12:36  

Ja neest apmierināts ar to, ko jums spēj sniegt Mercedes-Benz limuzīns S600 un uz autobāņa nejūtat pārākumu pār S8 vai 760Li, tad šis tūninga ateljē veikums liks tirpiņām burtiski lidot caur ķermeni. Brabus modificējot Mercedes-Benz markas S klases modeli ir izveidojis pasaulē ātrāko luksusa klases laineri ar Apple iBusiness komplektāciju. Jau pēc nosaukuma – Brabus SV12 R Biturbo 800, var nojaust, ka tam uzstādīts 12 cilindru biturbo dzinējs, bet … Vai tiešām tas attīsta 800 zirgspēku jaudu? Tieši tā, taču būsim godīgāki – parametros minēti 788 zirgspēki un 1420 ņūtonmetru griezes moments, kas gan transmisijas taupības nolūkos ir ierobežots pie 1100Nm atzīmes. Standarta Mercedes-Benz S600 ir uzstādīts 5,5 litru dzinējs, bet šim ir 6,3 litru darba tilpums. Starp citu, interesanti, ka šis dzinējs ir ieguvis 5 zvaigžņu novērtējumu kaitīgo izmešu ziņā, bet tas diez vai interesēs šofera nolīgto buržuju. To kāds ir šī Brabus maksimālais ātrums nav izmēģinājuši pat tā radītāji, jo smagā svara un tādējādi riepu nodiluma nolūkos tā maksimālais ātrums ir elektroniski ierobežots pie 350 km/h, bet tas nekādā gadījumā neliegs pie zaļās gaismas iedegšanās 3,9 sekunžu laikā attīstīt 100km/h stundā un vēl pēc 6,4 sekundēm triekties jau ar 200 km/h lielu ātrumu. Mīnuss gan ir tas, ka diez vai kaut kur spēsiet pie luksofora to paveikt legāli. Šādiem gadījumiem aktivizējot “Active Body Control” sistēmu klīrenss pazemināsies par 15 mm un zvērs uz ceļa būs stabilāks.

Tomēr šo nevajadzētu dēvēt par pasaulē spēcīgāko un ātrāko luksusa sedanu, jo šī gada sākumā uz goda pjedestāla kāpa BMW M5 G-Power Hurricane RS ar maksimālo ātrumu 371 km/h. Ja jaudas ziņā spēcīgāks ir modificētais M5, tad jaunā Brabus lolojuma futūristiskais interjers ir nepārspējams! Pircējs ar kaprīzākajām vēlmēm varēs izvēlēties salona apdari nošūtu ar Alcantra mākslīgo ādu un pateicoties novatoriskajām mūsdienu tehnoloģijām – dabīga koka apdari jebkurā krāsojumā. Brabus speciālisti pirmo reizi ir sadarbojušies ar kompāniju Apple un papildaprīkojumā iBusiness iekļāvuši tās jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus – iPhone, iPad, kurus ir iespēja savienot ar Apple Wireless tastatūru.

Brabus SV12 R Biturbo 800 uzstādīti “Monoblock S” 21 collu diski. Automobilim uzstādīts jauns arī aerodinamikas tūninga komplekts, kas iekļauj sevī modificētu priekšējo bamperi ar papildus LED dienasgaitas apgaismojumu, miglas lukturus, sānu sliekšņus un sīkas hromētas detaļas. Aizmugurē uzstādīta īpaša sporta izplūdes sistēma un neliels antispārniņš uz bagāžnieka vāka. Pprotams, neiztikt arī bez “Brabus” emblēmas, kas tagad atrodas MB triju spieķīšu vietā. Ak jā… Jūs drošvien vēlaties uzzināt šī mežonīša vērtību. Diemžēl tā vēl netiek izziņota, taču tas neliedz jums izteikt minējumus.Saistītie raksti

Komentāri

#1 Rumkins @ 2010.10.27 15:35

Driz jau AUTO bus kā maz (vienistabas ) Dzīvoklītis :D

#2 Zuum @ 2010.10.27 17:25

Drīz apcels to auto īpašniekus, kuriem mašīnā nebūs neviena Apple ierīce!