Datuve :: 1. oktobrī pēdējais STREETSTOCK drifta un dragreisa treniņš Biķerniekos

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 124

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 124

Datuve.lv video
Top.LV

1. oktobrī pēdējais STREETSTOCK drifta un dragreisa treniņš Biķerniekos

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.09.29 09:59  

Laiks aiz loga liecina par strauji tuvojošos sezonas noslēgumu, tāpēc sevišķi šonedēļ aicinām visus autosporta cienītājus vērot klātienē vienu no pēdējiem SABI STREETSTOCK treniņiem. Visiem piedalīties gribētājiem atgādinām, ka, iepriekš reģistrējoties www.sabi.lv, iespējams savus spēkus trasē izmēģināt, maksājot tikai par ieejustreetstock.jpg. Tātad visticamāk pēdējais šīs sezonas STREETSTOCK treniņš Biķerniekos jau šo piektdien – 1. oktobrī. Par turpmākajām mūsu aktivitātēm sekojiet līdzi www.sabi.lv.

Ieejas un dalības maksas nemainīgas - savlaicīgi (līdz 30. septembra plkst. 22:00) un precīzi aizpildot www.sabi.lv atrodamo pieteikuma anketu, dalības maksa drifta un dragreisa treniņā tev nebūs jāmaksā. Dalībniekiem (tāpat kā skatītājiem) ieejas maksa Ls 1. Nereģistrētajiem dalībniekiem un tiem, kas reģistrēsies pēc 30. septembra 22:00, dalības maksa Ls 9.

UZMANĪBU! Jau iepriekš ziņojām, ka lietus gadījumā dragreisa vietā rīkosim Superlap treniņu (braukšana pa trasi uz laiku), kas iepriekšējos divos treniņos guvis atsaucību dalībnieku vidū. Respektīvi, lai nerastos situācija, ka piektdienas vakarā sāk līt un treniņš drošības apsvērumu dēļ jāatceļ, LIETUS GADĪJUMĀ drifta treniņš notiks, bet dragreisa treniņu nomainīsim pret superlap! Par izmaiņām, vadoties pēc laika apstākļiem uz vietas trasē, paziņosim www.sabi.lv līdz 01.10. plkst. 19:00. Superlap treniņā dalības maksa papildus ieejas maksai gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem dalībniekiem Ls 5.

Joprojām visiem, kas trasē iebrauc ar automašīnām (arī visiem dalībniekiem), par vienreizēju iebraukšanu jāmaksā Ls 3, vai turpat pie ieejas jāiegādājas SABI STREETSTOCK auto caurlaide. Auto caurlaides cena ir Ls 2.

1. oktobra vakara dienaskārtība:

No 18:30 Dalībnieku iebraukšana un reģistrācija

19:00 – 20:45 Drifta treniņš kartodromā (no 20:00 subjektīvā vērtēšana)

21:00 – 23:00 Dragreisa treniņš uz starta – finiša taisnes (sliktu laikapstākļu, dragreisa treniņa vietā notiks SUPERLAP treniņš)

No 21:30 Skatītāji var iebraukt trasē ar saviem auto (līdz tam laikam iekšā brauc tikai reģistrētie dalībnieki vai tie, kas reģistrējas uz vietas, pārējie dodas ar kājām).

Vēlreiz atgādinām, ka gadījumā, ja www.windguru.com piektdienas vakarā solīs lietu, dragreisa treniņa vietā organizēsim Superlap treniņu. Izmaiņu gadījumā par to paziņosim laikā līdz piektdienas, 1. oktobra, plkst. 19:00 ievietojot paziņojumu www.sabi.lv.

Drifta treniņa un superlap treniņa dalībniekiem obligāti un dragreisa treniņa dalībniekiem ieteicams izmantot autosportam derīgas ķiveres! Ierobežotā skaitā tās būs iespējams iznomāt uz vietas par Ls 3.

Tiekamies 1. oktobrī plkst. 19:00 Biķerniekos, iebraukšana pa 5. vārtiem! Trases teritorijā aizliegts ienest stikla taru!

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ble @ 2010.10.01 13:38

Pirms kaut ko raksti, izlasi noteikumus!