Datuve :: HP jaunradītās inovācijas pārvērtīs drukas funkciju digitālā satura risinājumos

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

HP jaunradītās inovācijas pārvērtīs drukas funkciju digitālā satura risinājumos

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.09.28 09:16  

HP paziņojis par vairākiem jauniem risinājumiem biznesa klientiem. Ar ieviestajiem risinājumiem visi mazā un vidējā biznesa pārstāvji varēs ērtāk piekļūt digitālajam saturam, atrodoties jebkurā vietā. Līdz ar to lietišķās darbības ieguvušas lielāku brīvību vietas un laika ziņā.

"HP ir ļāvies inovācijām un atkal nākotni pārvērtis realitātē", saka Vaiomešs Džoši (Vyomesh Joshi), HP Attēlveidošanas un Drukas grupas izpilddirektors. "Mēs pārveidojām klientu drukas satura plūsmas procesus, sniedzot iespēju piekļūt virtuālajam saturam vienmēr no jebkuras vietas pasaulē, kopīgot to, drukāt un pārvaldīt."

HP piedāvāto drukas jaunumu vidū ietilpst jauna tintes un lāzerprinteru kategorija ar tīmekļa savienojumu apvienojumā ar mākoņtehnoloģijām, savukārt lietotājiem tagad ir piekļuves iespēja miljardiem tīmekļa lapu, sniedzot brīvību drukāt fotogrāfijas, dokumentus u.c. no mobilajām ierīcēm.Jaunie HP risinājumi ļaus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem realizēt pilnvērtīgus biznesa procesus, atrodoties jebkurā vietā. Jaunie HP printeri ar tīmekļa savienojumu atvieglos piekļuvi drukas programmām, ļaus kopīgot informāciju un lietot ePrint piedāvātās iespējas jebkurā vietā. Biznesa jaunumu starpā ir šādas ierīces:

- Vadu un bezvadu krāsainā daudzfunkciju ierīce HP LaserJet Pro CM1415fnw ir pirmais Laserjet printeris, kas drukā no tīmekļa un mobilajām ierīcēm, un ir apgādāts ar 9 cm krāsainu skārienjutīgu kontroles paneli, kas uzlabo drukas, skanēšanas, kopēšanas un faksa funkcionalitāti. Vadu un bezvadu tīkla adapteri ietilpst komplektā. Ierīce iegādājama par aptuveni 279 Ls. ePrint funkcija un drukas programmu atbalsts mazumtirdzniecībā sagaidāms jau šajā ziemā.

- HP Officejet 6500A e-All-in-One ar vadu un bezvadu tīkla savienojumiem nodrošina profesionālas kvalitātes izdrukas ar viszemākajām izmaksām, apvienotas ar skanēšanu, kopēšanu un faksu. 6500A patērē par 40% mazāk elektroenerģijas nekā atbilstošie lāzerprinteri, un tas ir apgādāts ar 6 cm skārienjutīgu krāsaino displeju. Mazumtirdzniecības cena šai ierīcei būs no 104 Ls.

Pie mazā biznesa printeru jaunumiem pieskaitāmi arī nesen atklātībā nākušie tintes printeri - HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One un HP Officejet 7500A e-All-in-One Wide Format printeri.

Šoruden iznāk arī jaunas drukas lietojumprogrammas HP eAll-in-One Officejet līnijai: Google Docs, Box.net, Reuters, kā arī Biztree .

HP prezentējis arī šajā ziemā gaidāmo jauno ePrint tehnoloģijas printeru un portatīvo skeneru klāstu. To starpā:

- pasaulē vismazākais krāsu lāzerprinteris HP LaserJet Pro CP1025nw, kas vienlaikus ir arī viens no energoefektīvākajiem savā klasē. Šī ierīce būs iegādājama sākot no novembra par cenu 160 Ls.

- HP LaserJet Pro CP1525nw krāsu printeris profesionālām krāsu izdrukām, vienkāršs ekspluatācijā, lēts un kompakts. Energotaupīšanas funkcionalitāte kopā ar ātrā starta funkciju ietaupīs līdz pat 50% elektroenerģijas patēriņa. Modelis būs iegādājams šā gada novembrī par aptuveno cenu 195 Ls.- Daudzfunkciju ierīce HP LaserJet Pro M1536dnf ir pirmā savā klasē, kas piedāvās divpusējas izdrukas. Lietišķo datu aizsardzībai pieejama faksa bloķēšanas funkcija. Arī šai ierīcei ir ātrā starta funkcija, kas samazinās energopatēriņu līdz pat 50 %. Šīs ierīces cena būs ap 209 Ls. Printeris ar ePrint funkcionalitāti būs pieejams šā gada ziemā.- Kompaktais galda skeneris HP Scanjet Pro 3000 ar dokumentu automātisko padevi. Iebūvētais ultraskaņas detektors bez problēmām ieskenēs arī laminētus dokumentus. Divpusējus dokumentus ierīce skenē ar ātrumu līdz pat 20 lapām minūtē. Automātiskā dokumentu padevēja ietilpība - 50 lapas. Sagaidāms, ka modelis pārdošanā būs šā gada novembrī par cenu no 314 Ls.Par "Hewlett-Packard":

HP ir pasaules lielākā informācijas tehnoloģiju kompānija, kas piedāvā drukāšanas un personālās skaitļošanas iekārtas, kā arī IT pakalpojumus, programmatūras un risinājumus, kas nodrošina vieglu tehnoloģiju lietošanu patērētājiem un uzņēmumiem. Plašāka informācija par HP (NYSE: HPQ) ir pieejama http://www.hp.com/

Saistītie raksti