Datuve :: Audi A7 Sportback

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 86

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 86

Datuve.lv video
Top.LV

Audi A7 Sportback

Ievietoja: JanisDravnieks @ 2010.09.07 00:21  

Rudenī Latvijas tirgū pārdošanā nonāks jauna Audi piecdurvju kupeja ar jaunu nosaukumu. Līdzīgi kā uzsākot A1 ražošanu Audi turpina izvērsties, papildinot savu modeļu gammu ar jauniem automobīļiem. Šo piecdurvju kupeju segmentu pirms nepilniem pieciem gadiem aizsāka Mercedes Benz CLS, kurš šo gadu laikā nostiprinājis savu pozīciju tirgū. Savukārt, tieši pirms gada rudenī arī BMW izlaida sev neraksturīgu formu automobīli ar nosaukumu 5. sērijas GT. Un tagad pienākusi arī Audi kārta. Starp A6 un A8 biznesa un luksusa klases sedaniem Audi izlaiž cienīgu Mercedes Benz un BMW konkurentu, proti, A7 Sportback.

Sākotnēji Audi piedāvās jaudīgus V6 motorus. Vājākajā versijā jaunais 2.8 TDI ar 204 zirgspēkiem (152kW) un multitronic patērēs vidēji 5,3 litrus degvielas uz 100 kilometriem un CO2 emisija būs tikai 139 grami uz kilometru. No 0 līdz 100 kilometriem stundā tas ieskriesies masai piedodamās 8,3 sekundēs un maksimālais ātrums sasniegs 235 km/h. Bet 3.0 litru benzīnnieks attīstīs 300 zirgspēku (225kW) jaudu. Turpmākajos divos gados Audi plāno izslaist S7 versiju, kuras 4 litru V8 attīstīs 450 zirgspēkus, bet pašpārliecinātais RS7 agregāts ar 5.0 litru twin-turbo V10 dzinēju priecēs ar 600 zirgspēku (448kW) jaudu! Nolaižoties pie zemes... A7 būs pieejams ar patstāvīgi maināmo multitronic transmisiju, S tronic dubultā sajūga transmisiju un leģendāro Quattro, kas šobrīd ir iemiesojusies katrā jaunā Audi. Šasija apvieno sportiski greznu komfortu, proti, Audi Drive Select papildina ar adaptīvo gaisa piekari un kontrolētu amortizāciju.


Palūkojoties uz A7 Sportback ārējo izskatu tā vien liekas, ka šis ir tipisks koncepts. Tā vis nav patiesība! Īpaši dinamisku kopiespaidu rada tikai 1,42 metrus zemā virsbūves līnija, kas savu 4,97 metru garumu ar līku muguru noslēdz pie nošķeltas aizmugures daļas. Sportiskās proporcijās sadalītā virsbūve sāsnskatā atgādina neko citu kā kupejas siluetu. Automobīlim ir iespējams uzstādīt no 18 līdz pat 20 collu lielus diskus, kas palīdz saglabātu stabilitāti uz ceļa. Vēl jo vairāk, sasniedzot 130 km/h uz bagāžnieka automātiski atveras neliels spoileris, kuru esam pieraduši redzēt tikai divdurvju sporta automašīnām. 4 gadu laikā kopš Audi jaunajā A4 modelī ieviesa LED dienas gaitas lampiņas cilvēkiem šī marka lielākoties sāk asociēties ar šo dizaina elementu. Arī šoreiz A7 Sportback tā ir neatņemama sastāvdaļa, kas arī šim modelim piešķir savu sejas vaibstu.

Automašīnas interjers kā ierasts šīs markas modeļiem ir nostrādāts augstā līmenī un to vieno harmoniska dizaina elementi. Gaisa ventilācijas atveres un katrs kontrolelements ir apvīts ar alumīniju, bet priekšējo paneli grezno rūpīgi izstrādātas ozolkoka detaļas. Salons un durvju ailes kombinēti pēc pasūtījuma var tikt apšūtas ar Milano, Valcona vai Alcantara mākslīgajām ādām. Līdzīgi kā A8 flagmanī arī A7 Sportback ir ieviests revolucionārs jauninājums, kurš līdzvērtīgs portatīvā datora pieskārienjūtīgajai virsmai. Ar šīs virsmas palīdzību vadītājs vairāk uzmanības spēs veltīt ceļam un paralēli izmantot 8 collu ekrāna un MMI multimedija sniegtās iespējas - radio, bluetooth, navigāciju, un Wi-Fi tiešsaistes pakalpojumus ar internetu, kas tiks nodrošināts sadarbībā ar Google. Kā odziņa visam ir kvalitatīvā Bang & Olufsen Advanced skaņas sistēma ar 15 skaļruņiem, energoefektīvu sabvūferi, un 1300 vatu jaudu. Audi A7 Sportback sākumcena Latvijā būs aptuveni 38 tūkstoši latu.Saistītie raksti

Komentāri

#1 karuuzo @ 2010.09.07 09:06

Tāds pats puskroplītis, kā mersim CL modeļi :D

m

#2 riverx @ 2010.09.07 11:03

fotogrāfam izdevies bagāžas nodalījumu nobildēt tā, ka tas izskatās tik liels, kā pickup džipam

#3 JanisDravnieks @ 2010.09.07 19:58

riverx rakstīja:

fotogrāfam izdevies bagāžas nodalījumu nobildēt tā, ka tas izskatās tik liels, kā pickup džipam

Tas drīzāk izskatās ietilpīgs, bet līdz ko vāks ir aizvērts tā trešdaļa bagāžas droši vien traucē.

#4 nuncijs @ 2010.09.27 08:09

Salona izpildījums labākajās Audi tradīcijās. Salīdzinājumā tas pats BMW - savu oranžo krāsu pazaudējis... :(