Datuve :: Google šovasar vērs vaļā savu e-grāmatu veikalu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 114

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 114

Datuve.lv video
Top.LV

Google šovasar vērs vaļā savu e-grāmatu veikalu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.05.05 17:43  

Meklēšanas gigants plāno šī gada jūnija beigās vai jūlijā uzsākt e-grāmatu tirdzniecību, iesaistoties cīņā pret tādiem uzņēmumiem, kā Amazon, Apple un Barnes & Noble. Google idejas par grāmatu tirdzniecību tīmeklī ir attīstījušās vairāku gadu garumā un šķiet, ka tās realizēsies pavisam drīz. Wall Street Journal ziņo, ka jaunā e-grāmatu veikala nosaukums būs Google Editions.

E-grāmatu veikals ļaus lietotājiem iegādāties digitālas kopijas tām grāmatām, kuras lietotāji atraduši Google piedāvātajā grāmatu meklēšanas pakalpojumā. Google ļaus tirgot Google Editions grāmatas arī citās tīmekļa vietnēs, dodot iespēju vietņu īpašniekiem paturēt daļu no ienākumiem. Uzņēmums cer izcelt savu piedāvājumu uz konkurentu fona ar to, ka Google Editions grāmatas varēs lasīt dažādās ierīcēs, kā arī tīmekļa pārlūkā.


Google pagaidām nav snieguši informāciju par to, kādas būs grāmatu cenas un kādi grāmatu izdevēji tiks piesaistīti projektam. Uzņēmums vēl joprojām nav izlēmis, vai ļaut noteikt cenas izdevējiem vai tomēr noteikt tās pašiem.

TechSpot

Saistītie raksti