Datuve :: Internetā nonākuši Dell Streak planšetdatoru attēli

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 55

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 55

Datuve.lv video
Top.LV

Internetā nonākuši Dell Streak planšetdatoru attēli

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.04.17 11:27  

Varat būt droši, ka tuvākajā laikā ļoti daudz tiks runāts par planšetdatoriem. Arī šī ziņa nav nekāds izņēmums. Šoreiz runa ir par Dell gatavoto planšetdatoru sēriju Streak. Dell pašlaik ir trešais lielākais datoru ražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs (aiz HP un Lenovo), un ar trim jaunajiem planšetdatoriem cer palielināt savus pārdošanas apjomus.

Engadget jaunumu portāls publicējis Dell jauno planšetdatoru attēlus, kuros redzams, ka Dell jaunums pēc izskata ir ļoti līdzīgs Apple iPad. Dell Streak sērijā ietilpst trīs planšetdatori ar Android operētājsistēmu – 5 collu Streak 5 (līdz šim zināms kā Mini 5), kas pārdošanā nonāks jūnijā, 7collu Streak 7 un 10 collu Streak 10, kas veikalu plauktos nonāks attiecīgi šī gada beigās un nākamā gada sākumā.


Dell veidoto Streak planšetdatoru līdzību ar iPad ir grūti nepamanīt, taču nav jābrīnās, ka drīzumā parādīsies vēl vairāki līdzīgi planšetdatori. Jācer, ka Dell pārāk nesteigsies un pieliks pietiekami daudz pūļu kvalitātes izmēģinājumos, lai līdzība ar Apple iPad saglabātos tikai izskatā, nevis WiFi un pārkaršanās problēmās.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 shmarniidis @ 2010.04.17 18:27

Neenu skaisti un jauki, bet ja tu esi latvietis tad ne sūda nevari izmantot viņu pilnvērtīgi.

#2 o_0 @ 2010.04.18 01:23

neredzu jēgu šobrīd šiem brīnumiem

#3 ERM @ 2010.04.19 11:13

"Dell veidoto Streak planšetdatoru līdzību ar iPad ir grūti nepamanī"

bet vai tad ipadam ir kāds ļoti oriģināls dizains?

#4 woozyt @ 2010.04.21 18:12

Čista jēgas nekādas. Tas pats netbook tikai bez klavas .. ? wtf.. karoč lenovo ir labs variants.. labākais kādu es līdz šim esmu redzējis un kuru es apsvērtu.. Netbook+Tablet. Vienkārši tev it netbook, ap-flipo ekrānu un ir multitouch tablete, (ideja veca, bet šis vismaz nemaksā 2000 kā lielās tabletes) tur vismaz viss skaidrs un praktisks nevis kā kautkāds hromēts mazs puskompis kuru nevar noturēt rokās erganomiskā pozīcijā.