Profesionālie tulkošanas pakalpojumi. 5
Pardod: MSI GeForce RTX 2080ti gaming X TRIO Graphic Card 1
Vēlos piedāvāt darbu online. 0
OCTA termiņš 13
Ka sauc Pasaules dalu kura dzivojam 4
google 1
Taustiņu funkcijas izmainīšana 2
Torrent 1
Cik maksā šodien kārtigs Gamer PC? 4
ESET izlaiž 2017.gada produktu izdevumus 23
VIAPLAY: Video tiešsaistē skatās 70% Latvijas iedzīvotāju 21
Katrā desmitajā datorā joprojām izmanto Windows XP 2
Google tuvākajā laikā atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja 2
Acer ievieš nozares pirmo ieliekto monitoru ar acu izsekošanas funkcionalitāti 4
Adobe laiž klajā ārkārtas atjauninājumu 3
Tests: Cik precīzs ir "lēta gala" velo spidometrs? 3
Leģendārie telefoni – Nokia 3310 un citi 3
Puisis iziet Super Mario spēli mazāk kā piecu minūšu laikā un labo pasaules rekordu 2
Līdz 29.jūlijam atjaunini savu Windows bez maksas! 3
Kā uzlabot televizora skaņu? 2
Programma, ar kuras palīdzību fotogrāfijas pārveidot .gif formātā 1
Aproce, kas sastāv no 25 instrumentiem 1
Trīs padomi televizora izvēlei 2
Windows 7 ēra tuvojas noslēgumam, Microsoft koncentrējas uz Windows 10 1
Lietotāji online: 283
Reģistrētie lietotāji online: 0
Viesi online: 283
„Ķīnas mūrim” robežu nav – cilvēktiesību aizstāvji no Toronto Universitātes Kanādā uzgājuši milzīga apjoma novērošanas sistēmu, kas paredzēta interneta tekstu novērošanai un ziņojumu pārbaudīšanai. Kā ziņo Reuters, pirms diviem gadiem izstrādātajā TOM-Skype tiešsaistes ziņojumu programmā notiekošās sarunas pārbauda un pat saglabā vēlākai izmantošanai.
Pētnieki no Citizen Lab universitātē noskaidrojuši, ka Ķīnā ir veselas serveru kopas, kas uzglabā cenzējamos ziņojumus. Jau noskaidrota daļa no cenzējamo vārdu saraksta: zemestrīve, demokrātija (!!!), kā arī dažādas frāzes, piemēram, piena pulveris (iespējams, neseno notikumu dēļ), „Falun Gong” (reliģiskais grupējums), Taivānas neatkarība, Ķīnas Komunistu partija un citas.
Pēdējo pāris mēnešu laikā serveros noglabāti apmēram 166 tūkstoši cenzētu ziņojumu no vairāk nekā 44 tūkstošiem TOM-Skype lietotāju.
Atklājums kārtējo reizi saasina Ķīnas valdības attiecības ar pārējo pasauli, jo ne reizi vien šīs valsts pārstāvji pieķerti masīvā privāto ziņu novērošanā – pieminēšanas vērts ir nesenais gadījums Pekinas olimpiskajās spēlēs, par kuru rakstījām. Veiktajos pētījumos noskaidrots, ka šajā valstī ir vairāk nekā 30 tūkstoši cilvēku, kas nodarbojas ar interneta pārlūkošanu un politisko draudu meklēšanu dažādās interneta vietnēs – šo sistēmu jau zināmu laiku iesaukuši par „Lielo Ķīnas ugunsmūri”.
Interesanti, ka TOM-Skype ir īpaši Ķīnai izstrādāta Skype versija, kuru radījuši eBay (Skype īpašnieki) un kāds ķīniešu bezvadu sakaru nodrošinātājs, taču ne visi ķīnieši izmanto šo pielāgoto versiju; iespējams, nojauzdami, ka tajā ir kas nelāgs.
Skype jau atvainojušies Ķīnas lietotājiem, kas Skype līdz šim uzskatīja par sava veida drošības garantu un lietoja to tieši iespējas palikt privātiem dēļ.
ņā tā valts man vienmēr fascinējusi ar to kā pārkāpj cilvēku privātuma tiesības!
6) A ja tu būtu piedzimis 200 gadus atpakaļ, latgalē???
Un tev tur nebūtu cilvēktiesību, ko tu tad teiktu?
Es šaubos vai lielākajais daļai Ķīnas iedzīvotāju tika dota izvēles iespēja vai dzīvot tur vai nē..... Kaut vien finansialo apsverumu dēļ.
Ķīnas atšķirība no pārējās pasaules ir tā, ka jamie iztiek bez teroristu kulta, lai spiegotu cilvēkus. Iesākumā cienījamais autors varētu sākt likt klikšķināmas atsauces(!!!) un kautko uzrakstīt teiksim par visādiem tehniskiem brīnumiem piemēram tepat netālu UK.
Stat1CX rakstīja:
#4 viņiem tur laikam nepastāv tādas cilvēktiesības.
Kādas vēl cilvēktiesības... ķīnas iedzīvotājs ir valsts īpašums un par kaut kādām tiesībām nevar būt ne runas. Visas tiesības pieder tikai un vienīgi ķīnas komunistiskajai valdībai un Hu Dziņtao.
Ja jūs to neatceraties, tad arī pie mums tikai pirms 20 gadiem bija tādi paši apstākļi un pat stingrāki... tiesa gan, toreiz vēl interneta nebija, bet ierobežojumu bija ļoti daudz.
Oblamajeca.