Datuve :: Huawei oficiāli atklāj datumu atklāšanas pasākumam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 121

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 121

Datuve.lv video
Top.LV

Huawei oficiāli atklāj datumu atklāšanas pasākumam

Ievietoja: OskarsM @ 2016.03.09 18:19  

huawei

Huawei pērn notiekošajā lielajā mobilo telefona industrijas pasākumā (Mobile World Congress) vel neatklāja savu jaunāko P9 flagmani. Taču, balstoties pēc nesenām baumām un noplūdušām ziņām, Ķīnas kompānija Huawei savu nākamo viedtālruni atklāšot aprīlī - baumas šoreiz ir izrādījušās patiesas.

Šodien kompānija oficiāli sāka izsūtīt viesiem ielūgumus uz rīkoto pasākumu, vienlaikus apstiprinot arī datumu - 6.aprīlī Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā. Tāpat ļoti ticams, ka kompānija tad atklās arī jaunāko Huawei P9 viedtālruni.

Pēc vairākiem noplūdinātajiem P9 attēliem uz viedtālruņa nekur nebija manāms tā nosaukums Huawei P9, taču pēc kompānijas klajā laistā attēla, kurā tiek atzīmēta 6.aprīļa pasākuma diena - var manīt simbolu “#OO” un “change the way you see the world”, kas varētu būt mājiens par 12 megapikseļa duālo kameru - to var redzēt arī publicētajās bildēs.

huawei

huawei

Attēls norāda arī uz viedtālruņa aizmugurē esošu pirksta nospieduma sensoru, kameru ar lāzera automātisko fokusu un duālo LED zibspuldzi.

Daži avoti vēsta, ka jaunais Huawei P9 izmantos Kirin 950 procesoru un 3 GB RAM (premium modelis būs aprīkots ar Kirin 955 procesoru un 4 GB RAM), kā arī ar Full HD 1080p izšķirtspēju un 5.2 collīgu displeju, kā arī tā korpuss būs veidots no metāla.

Pagājušajā gadā Huawei kompānija izvēlējās arī to pašu vietu un līdzīgu laiku Huawei P8 atklāšanai, pēc tā var secināt, ka P9 pavisam drīz tiks arī beidzot oficiāli apstiprināts.


Saistītie raksti