Datuve :: Huawei iepazīstina ar MateBook

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 266

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 266

Datuve.lv video
Top.LV

Huawei iepazīstina ar MateBook

Ievietoja: Draxo @ 2016.02.22 12:56  

Šonedēļ Barselonā, Spānijā notiekošajā Mobile World Congress 2016 Huawei plašāku sabiedrību iepazīstināja ar kompānijas jauno Huawei MateBook, kas apvieno divas ierīces vienā moderno biznesa cilvēku vajadzībām. MateBook sevi definē kā mobilās produktivitātes ierīce, kas savieno mobilitāti, augstu veiktspēju, darbu un izklaidi, turpinot Huawei tradīcijas, sniegt klientiem skaistas un spēcīgas augstas klases mobilās ierīces.

huawei mateook

MateBook ir atbilde klientu pieprasījumam pēc portatīvas un viedas ierīces, kas ļauj lietotājiem būt pieejamiem jebkādos apstākļos. Radīts kā risinājums cilvēkiem, kurus saista fleksibilitāte un daudzpusība ierīcē, MateBook ir augstākās klases produkts, kas sabalansē mobilitātei, produktivitāti un dizainu.

“Ar šo ierīci Huawei demonstrē mūsu industrijā vadošās dizaina prasmes un ražošanas pieredzi, ienesot tirgū jaunu flagmaņa līmeņa ierīci, kas pārdefinē biznesa stilu, izmantojot datora skaitļošanas iespējas gandrīz ikvienā situācijā,” stāsta Huawei Consumer Business Group izpilddirektors Ričards Ju (Richard Yu). “Huawei ir veiksmīgi izmantojuši savu visaptverošo pieredzi un izcilību, veidojot augstākās klases mobilās ierīces, kas atbilst modernas biznesa vides prasībām, iepazīstinot klientus ar efektīvu produktu, nemanāmi integrējot darbu un izklaidi vienā ierīcē.

Arī ar MateBook Huawei turpina savu stratēģiju ierīču izstrādē sadarbojoties ar inovatīvākajiem tirgus dalībniekiem. Šajā ierīcē iekļauts 6.paaudzes Intel® Core™ m-sērijas procesors, lai ierīce spētu izpildīt pašas stingrākās biznesa prasības stilīgā, slaidā un vieglā dizainā.

“Šis Huawei ir aizraujošs laiks, jo tirgū tiek laists spēcīgais MateBook,” saka Intel Corporation Client Computing Group vecākais viceprezidents un vadītājs Kirks Skaugens (Kirk Skaugen). “Sadarbojoties ar Intel m procesoru, Huawei klientiem spēj piegādāt augstākās klases divi-vienā ierīci, savienojot mobilitāti ar personāldatora produktivitāti. Mēs esam sajūsmināti pagarināt mūsu sadarbību ar Huawei augošajā divi-vienā tirgū.”

huawei mateook

Jaunā ierīce strādā ar Windows 10 operētājsistēmu, piedāvājot labāko no leģendāras programmas produktivitātes ierīcēm, ko piedāvā Microsoft Corp., tai skaitā jaunāko pārlūkprogrammu, Microsoft Edge un Cortana, personīgo digitālo asistentu.

“Mūsu sadarbība ar Huawei piedāvā klientiem jaunus veidus kā izmantot Windows 10 lieliski izstrādātā ierīcē,” atklāj Microsoft Corp. Worldwide OEM Marketing viceprezidents Pīters Hans (Peter Han). “Huawei ņem vērā, kādu interakciju klienti vēlas ar ierīcēm, un ienes jaunu perspektīvu šajā laukā. Mūsu attiecības ar Huawei ir lielisks pierādījums Windows 10 ierīču augošajai ekosistēmai.”

huawei mateook

Sevišķi slaids – unikāla ierīce ar inovatīvu dizainu
Savienojot viedtālruņu mobilitāti un klēpjdatoru produktivitāti, MateBook radīts domājot par vienkāršību. Ar minimāliem rotājumiem un slaidu izskatu, ierīce iestrādāta augstas kvalitātes alumīnija ietvarā, kas vienlaicīgi ir elegants un izsmalcināts. MateBook atrodas aizsargājošā rāmī, lai izturētu pašas stingrākās, ceļā esoša biznesa cilvēka prasības. Jaunā ierīce ir pārsteidzoši viegla. Sverot 640 gramus, tā ir ideāli piemērota, lai to varētu ņemt līdzi.

Tastatūras ietvars, tastatūra un skārienekrāns – modes un lietojamības saplūšana
MateBook tastatūras ietvars ražots no videi draudzīgas mākslīgās ādas. Materiāla izturība arī piedāvā klaviatūrai nepieciešamo aizsardzību. Tastatūrā iestrādāts 1.5 mm klaviatūras un chiclet keycap dizains, kas ļauj palielināt taustiņu lielumu, samazinot rakstot pieļauto kļūdu daudzumu. Iebūvētā skārientehnoloģija atbalsta mierīgas un precīzas pirkstu kustības, kombinējot komfortu un lietderību.

Krāsas kā dzīvē - spilgta, visaptveroša pieredze
MateBook 12 collu IPS pieskāriena ekrāns ir uzlabots, izmantojot šauru rāmja un ekrāna attiecību – 84% no ierīces ir ekrāns. Attēlam ir 2160x1440 izšķirtspēja un 160 grādu platleņķa iespēja, lai uzlabotu lietošanas pieredzi. Krāsu gamma ļauj sasniegt iespaidīgus 85%, parādot reāla laika krāsas.

Ilgs baterijas laiks – veidots mobilitātei
Lai nodrošinātu to, ka MateBook piegādā optimālu darbību kā mobilā ierīce, baterijas laiks un izturība bija augstākā prioritāte ierīces izstrādes procesā. Tā 33.7Wh liela blīvuma litija baterija dod pietiekami daudz enerģijas deviņu stundu aktīvam darbam, deviņas stundas intensīvam darbam internetā vai 29 stundas mūzikas atskaņošanai. Ierīcē iestrādāta arī Huawei enerģijas taupīšanas tehnoloģija, lai apmierinātu biznesa klientu vajadzības. Ierīci iespējams pilnībā uzlādēt divarpus stundu laikā. Kad laiks ir ierobežots, stundas laikā ierīci iespējams uzlādēt līdz 60%.

Augsta efektivitāte un veiklība – veidots produktivitātei
MateBook strādā ar Windows 10 operētājsistēmu un 6.paaudzes Intel Core m-sērijas procesoru, apvienojot datu apstrādes ātrumu ar būtiskākajām biznesa produktivitātes prasībām, ierīcē iekļaujot arī Microsoft Office. MateBook iestrādātā 8GB LPDD3 atmiņa un tā cietā diska ietilpība ir līdz 512GB. Izmantojot unikālu apvienoto aparatūras procesoru, Huawei spēja izveidot ierīci bez ventilatora, tādējādi padarot MateBook darbību klusu un nemanāmu.

huawei mateook

MatePen – vairāk nekā planšetdatora pildspalva
Kad derīga tikai ar roku rakstīta zīmīte, MateBook pievienotais MatePen planšetdatora pildspalva piedāvā 2048 jutības līmeņus, perfekti apvienojot lietotāju smalkās un daudzveidīgās darbības bez laika novirzes. Advancētām biznesa funkcijām MatePen atbalsta grafiskās un matemātiskās funkcijas un var tikt izmantots arī kā lāzera rādāmais kociņš prezentāciju laikā.

Pasaulē pirmā viena pieskāriena atbloķēšanas sistēma – ātrākā pirkstu nospieduma atpazīšana industrijā
MateBook piedāvā drošību, kamēr turpina uzturēt ātru piekļuvi ierīcei ar pirkstu nospieduma atpazīšanas sistēmu, kas atbalsta 360 grādu sensitivitātes identificēšanu, samazinot neveiksmīgo autentifikāciju skaitu. Ir nepieciešams tikai viens pieskāriens, lai atbloķētu MateBook ekrānu – ātrākais pirkstu nospieduma atpazinējs industrijā.

Labākā savienojamība – īstas ērtības
Papildus MateBook iestrādāts arī WiFi mobilais tīklotājs, lai ierīcē būtu izmantojams internets, kad tradicionālais interneta savienojums nav pieejams. Citas funkcijas, kas nodrošina efektīvu mobilo pieredzi sevī iekļauj netraucētu datu pārsūtīšanu, pieļaujot dokumentu transfēru uz un no citām Android ierīcēm.

MateBook tuvākajos mēnešos būs pieejams Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā divās krāsās – pelēkā un zeltainā.

Cenas:
huawei mateook

Saistītie raksti